Α' Κατηγορία
Α' Κατηγορία
Τετάρτη, 22 Οκτ 2014 19:01   

Α' Κατηγορία 2014-15
Bαθμοί Γκολ
1. Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 20
22-5
2. Αιγέας Πλωμαρίου* 17 13-6
3. Αναγέννηση Γέρας 15 16-10
4. Βύρων Μόριας 15 15-9
5. Ατρόμητος Ανεμώτιας 15 12-8
6. Κεραυνός Αφάλωνα 14 10-6
7. Αλκιβιάδης Κάτω Τρίτους
12 10-9
8. Οδυσσέας Ελύτης* 12 7-5
9. Παλλεσβιακός 12 10-15
10. Αετός Λουτρών 10 11-14
11.
Πολιχνίτος 10 7-14
12. Ερμής Παμφίλων 8 8-14
13.
Όλυμπος Αγιάσου 7 8-15
14. Προοδευτική Σκάλας Καλλονής 6 11-23
15. Άναξος 4 6-13

*Έχουν έναν αγώνα λιγότερο
** Η αναμέτρηση της 4ης Αγωνιστικής μεταξύ Ολύμπου και Ερμή κατακυρώθηκε με σκορ 0-3 υπέρ της ομάδας των Παμφίλων

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2014-15

1η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Κεραυνός Αφάλωνα 0-3
Αναγέννηση Γέρας-Όλυμπος Αγιάσου 2-1
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Βύρων Μόριας 1-0
Αετός Λουτρών-Άναξος 1-0
Πολιχνίτος-Οδυσσέας Ελύτης 0-0
Αιγέας Πλωμαρίου-Παλλεσβιακός 2-0
Ερμής Παμφίλων-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0
Ρεπό Ατρόμητος Ανεμώτιας

2η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 3-2
Κεραυνός Αφάλωνα-Αναγέννηση Γέρας 2-1
Όλυμπος Αγιάσου-Αετός Λουτρών 3-2
Βύρων Μόριας-Πολιχνίτος 4-1
Άναξος-Αιγέας Πλωμαρίου 0-1
Οδυσσέας Ελύτης-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 1-1
Παλλεσβιακός-Ερμής Παμφίλων 3-2
Ρεπό: Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους

3η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αναγέννηση Γέρας 1-3
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Ατρόμητος Ανεμώτιας 1-4
Αετός Λουτρών-Κεραυνός Αφάλωνα 2-1
Αιγέας Πλωμαρίου-Όλυμπος Αγιάσου 3-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Βύρων Μόριας 2-0
Ερμής Παμφίλων-Άναξος 0-3
Οδυσσέας Ελύτης-Παλλεσβιακός 1-2
Ρεπό: Πολιχνίτος

4η Αγωνιστική
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 3-0
Αναγέννηση Γέρας-Αετός Λουτρών 1-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Πολιχνίτος 1-0
Κεραυνός Αφάλωνα-Αιγέας Πλωμαρίου 2-1
Όλυμπος Αγιάσου-Ερμής Παμφίλων 0-3αα
Βύρων Μόριας-Παλλεσβιακός 0-1
Άναξος-Οδυσσέας Ελύτης 0-1
Ρεπό: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

5η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αετός Λουτρών 4-3
Πολιχνίτος-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 0-2
Αιγέας Πλωμαρίου-Αναγέννηση Γέρας 2-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ατρόμητος Ανεμώτιας 4-0
Ερμής Παμφίλων-Κεραυνός Αφάλωνα 0-1
Οδυσσέας Ελύτης-Όλυμπος Αγιάσου 1-0
Βύρων Μόριας-Άναξος 5-1
Ρεπό: Παλλεσβιακός

6η Αγωνιστική
Πολιχνίτος-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 1-0
Αετός Λουτρών-Αιγέας Πλωμαρίου 1-1
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-1
Αναγέννηση Γέρας-Ερμής Παμφίλων 5-1
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Παλλεσβιακός 3-0
Κεραυνός Αφάλωνα-Οδυσσέας Ελύτης 0-0
Όλυμπος Αγιάσου-Βύρων Μόριας 1-3
Ρεπό: Άναξος

7η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αιγέας Πλωμαρίου 1-3
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Πολιχνίτος 5-0
Ερμής Παμφίλων-Αετός Λουτρών 2-1
Παλλεσβιακός-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 1-0
Οδυσσέας Ελύτης-Αναγέννηση Γέρας 3-1
Άναξος-Ατρόμητος Ανεμώτιας 0-0
Βύρων Μόριας-Κεραυνός Αφάλωνα 1-0
Ρεπό: Όλυμπος Αγιάσου

8η Αγωνιστική
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 4-2
Αιγέας Πλωμαρίου-Ερμής Παμφίλων 0-0
Πολιχνίτος-Παλλεσβιακός 2-1
Αετός Λουτρών-Οδυσσέας Ελύτης 1-0
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Άναξος 2-1
Αναγέννηση Γέρας-Βύρων Μόριας 2-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Όλυμπος Αγιάσου 0-0
Ρεπό: Κεραυνός Αφάλωνα

9η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Ερμής Παμφίλων
Παλλεσβιακός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Οδυσσέας Ελύτης-Αιγέας Πλωμαρίου
Άναξος-Πολιχνίτος
Βύρων Μόριας-Αετός Λουτρών
Όλυμπος Αγιάσου-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Κεραυνός Αφάλωνα-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Ρεπό: Αναγέννηση Γέρας

10η Αγωνιστική
Παλλεσβιακός-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Ερμής Παμφίλων-Οδυσσέας Ελύτης
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Άναξος
Αιγέας Πλωμαρίου-Βύρων Μόριας
Πολιχνίτος-Όλυμπος Αγιάσου
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Κεραυνός Αφάλωνα
Αναγέννηση Γέρας-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Ρεπό: Αετός Λουτρών

11η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Οδυσσέας Ελύτης
Άναξος-Παλλεσβιακός
Βύρων Μόριας-Ερμής Παμφίλων
Όλυμπος Αγιάσου-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Κεραυνός Αφάλωνα-Πολιχνίτος
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αετός Λουτρών
Αναγέννηση Γέρας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Ρεπό: Αιγέας Πλωμαρίου

12η Αγωνιστική
Άναξος-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Οδυσσέας Ελύτης-Βύρων Μόριας
Παλλεσβιακός-Όλυμπος Αγιάσου
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Κεραυνός Αφάλωνα
Αιγέας Πλωμαρίου-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Πολιχνίτος-Αναγέννηση Γέρας
Αετός Λουτρών-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Ρεπό: Ερμής Παμφίλων

13η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Βύρων Μόριας
Όλυμπος Αγιάσου-Άναξος
Κεραυνός Αφάλωνα-Παλλεσβιακός
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Ερμής Παμφίλων
Αναγέννηση Γέρας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αιγέας Πλωμαρίου
Αετός Λουτρών-Πολιχνίτος
Ρεπό: Οδυσσέας Ελύτης

14η Αγωνιστική
Όλυμπος Αγιάσου-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Άναξος-Κεραυνός Αφάλωνα
Οδυσσέας Ελύτης-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Παλλεσβιακός-Αναγέννηση Γέρας
Ερμής Παμφίλων-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αετός Λουτρών
Αιγέας Πλωμαρίου-Πολιχνίτος
Ρεπό: Βύρων Μόριας

15η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Όλυμπος Αγιάσου
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Βύρων Μόριας
Αναγέννηση Γέρας-Άναξος
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Οδυσσέας Ελύτης
Αετός Λουτρών-Παλλεσβιακός
Πολιχνίτος-Ερμής Παμφίλων
Αιγέας Πλωμαρίου-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Ρεπό: Προοδευτική Σκ. Καλλονής

16η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Όλυμπος Αγιάσου-Αναγέννηση Γέρας
Βύρων Μόριας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Άναξος-Αετός Λουτρών
Οδυσσέας Ελύτης-Πολιχνίτος
Παλλεσβιακός-Αιγέας Πλωμαρίου
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμής Παμφίλων
Ρεπό: Ατρόμητος Ανεμώτιας

17η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Αναγέννηση Γέρας-Κεραυνός Αφάλωνα
Αετός Λουτρών-Όλυμπος Αγιάσου
Πολιχνίτος-Βύρων Μόριας
Αιγέας Πλωμαρίου-Άναξος
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Οδυσσέας Ελύτης
Ερμής Παμφίλων-Παλλεσβιακός
Ρεπό: Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους

18η Αγωνιστική
Αναγέννηση Γέρας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Κεραυνός Αφάλωνα-Αετός Λουτρών
Όλυμπος Αγιάσου-Αιγέας Πλωμαρίου
Βύρων Μόριας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Άναξος-Ερμής Παμφίλων
Παλλεσβιακός-Οδυσσέας Ελύτης
Ρεπό: Πολιχνίτος

19η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Αετός Λουτρών-Αναγέννηση Γέρας
Πολιχνίτος-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Αιγέας Πλωμαρίου-Κεραυνός Αφάλωνα
Ερμής Παμφίλων-Όλυμπος Αγιάσου
Παλλεσβιακός-Βύρων Μόριας
Οδυσσέας Ελύτης-Άναξος
Ρεπό: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

20η Αγωνιστική
Αετός Λουτρών-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Πολιχνίτος
Αναγέννηση Γέρας-Αιγέας Πλωμαρίου
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Κεραυνός Αφάλωνα-Ερμής Παμφίλων
Όλυμπος Αγιάσου-Οδυσσέας Ελύτης
Άναξος-Βύρων Μόριας
Ρεπό: Παλλεσβιακός

21η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Πολιχνίτος
Αιγέας Πλωμαρίου-Αετός Λουτρών
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Ερμής Παμφίλων-Αναγέννηση Γέρας
Παλλεσβιακός-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Οδυσσέας Ελύτης-Κεραυνός Αφάλωνα
Βύρων Μόριας-Όλυμπος Αγιάσου
Ρεπό: Άναξος

22η Αγωνιστική
Αιγέας Πλωμαρίου-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Πολιχνίτος-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Αετός Λουτρών-Ερμής Παμφίλων
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Παλλεσβιακός
Αναγέννηση Γέρας-Οδυσσέας Ελύτης
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Άναξος
Κεραυνός Αφάλωνα-Βύρων Μόριας
Ρεπό: Όλυμπος Αγιάσου

23η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Ερμής Παμφίλων-Αιγέας Πλωμαρίου
Παλλεσβιακός-Πολιχνίτος
Οδυσσέας Ελύτης-Αετός Λουτρών
Άναξος-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Βύρων Μόριας-Αναγέννηση Γέρας
Όλυμπος Αγιάσου-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Ρεπό: Κεραυνός Αφάλωνα

24η Αγωνιστική
Ερμής Παμφίλων-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Παλλεσβιακός
Αιγέας Πλωμαρίου-Οδυσσέας Ελύτης
Πολιχνίτος-Άναξος
Αετός Λουτρών-Βύρων Μόριας
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Όλυμπος Αγιάσου
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Κεραυνός Αφάλωνα
Ρεπό: Αναγέννηση Γέρας

25η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Παλλεσβιακός
Οδυσσέας Ελύτης-Ερμής Παμφίλων
Άναξος-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Βύρων Μόριας-Αιγέας Πλωμαρίου
Όλυμπος Αγιάσου-Πολιχνίτος
Κεραυνός Αφάλωνα-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αναγέννηση Γέρας
Ρεπό: Αετός Λουτρών

26η Αγωνιστική
Οδυσσέας Ελύτης-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Παλλεσβιακός-Άναξος
Ερμής Παμφίλων-Βύρων Μόριας
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Όλυμπος Αγιάσου
Πολιχνίτος-Κεραυνός Αφάλωνα
Αετός Λουτρών-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αναγέννηση Γέρας
Ρεπό: Αιγέας Πλωμαρίου

27η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Άναξος
Βύρων Μόριας-Οδυσσέας Ελύτης
Όλυμπος Αγιάσου-Παλλεσβιακός
Κεραυνός Αφάλωνα-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αιγέας Πλωμαρίου
Αναγέννηση Γέρας-Πολιχνίτος
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αετός Λουτρών
Ρεπό: Ερμής Παμφίλων

28η Αγωνιστική
Βύρων Μόριας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής
Άναξος-Όλυμπος Αγιάσου
Παλλεσβιακός-Κεραυνός Αφάλωνα
Ερμής Παμφίλων-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αναγέννηση Γέρας
Αιγέας Πλωμαρίου-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Πολιχνίτος-Αετός Λουτρών
Ρεπό: Οδυσσέας Ελύτης

29η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Όλυμπος Αγιάσου
Κεραυνός Αφάλωνα-Άναξος
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Οδυσσέας Ελύτης
Αναγέννηση Γέρας-Παλλεσβιακός
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Ερμής Παμφίλων
Αετός Λουτρών-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Πολιχνίτος-Αιγέας Πλωμαρίου
Ρεπό: Βύρων Μόριας

30η Αγωνιστική
Όλυμπος Αγιάσου-Κεραυνός Αφάλωνα
Βύρων Μόριας-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Άναξος-Αναγέννηση Γέρας
Οδυσσέας Ελύτης-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Παλλεσβιακός-Αετός Λουτρών
Ερμής Παμφίλων-Πολιχνίτος
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αιγέας Πλωμαρίου
Ρεπό: Προοδευτική Σκ. Καλλονής

Άναξος

 

 

Σχόλια


Hosted by CJ web | Designed by CJ web co-operation with foititelia