Α' Κατηγορία
Α' Κατηγορία
Κυριακή, 16 Μάρ 2014 20:14   

30η Αγωνιστική
Bαθμοί Γκολ
1. Αιολικός 90 149-11
2. Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 69 89-30
3. Αναγέννηση Γέρας 60 72-46
4. Οδυσσέας Ελύτης 51 57-34
5. Αετός Λουτρών 48 53-51
6. Ατρόμητος Ανεμώτιας 47 52-38
7. Όλυμπος Αγιάσου 44 54-62
8. Κεραυνός Αφάλωνα 43 40-46
9. Προοδευτική Σκάλας Καλλονής*** 39
49-67
10. Αιγέας Πλωμαρίου 38 45-52
11.
Βύρων Μόριας 34 34-55
12. Αλκιβιάδης Κάτω Τρίτους 32 30-50
13.
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 31 43-61
14. Άναξος 28 39-74
15. Παπανικολής Ερεσού 23 25-70
16. Λιονταράκια
9 18-99

* Έχει ένα μηδενισμό
** Έχει -2 βαθμούς λόγω ποινής από την περσινή αγωνιστική περίοδο
***Έχει -4 βαθμούς (-2 φέτος και -2 από πέρυσι)

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2013-14

1η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Οδυσσέας Ελύτης 1-2
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αιολικός 0-6
Αναγέννηση Γέρας-Αετός Λουτρών 4-0
Βύρων Μόριας-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 3-0αα
Αιγέας Πλωμαρίου-Παπανικολής Ερεσού 3-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 2-4
Όλυμπος Αγιάσου-Άναξος 4-1
Λιονταράκια-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 0-2

2η Αγωνιστική
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Κεραυνός Αφάλωνα 2-2
Οδυσσέας Ελύτης-Αναγέννηση Γέρας 1-1
Αιολικός-Βύρων Μόριας 4-0
Αετός Λουτρών-Αιγέας Πλωμαρίου 2-5
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Ατρόμητος Ανεμώτιας 3-0
Παπανικολής Ερεσού-Όλυμπος Αγιάσου 0-4
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 5-0
Άναξος-Λιονταράκια 2-2

3η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Αναγέννηση Γέρας 1-0
Βύρων Μόριας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 2-1
Αιγέας Πλωμαρίου-Οδυσσέας Ελύτης 2-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αιολικός 0-5
Όλυμπος Αγιάσου-Αετός Λουτρών 5-2
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 0-2
Λιονταράκια-Παπανικολής Ερεσού 1-2
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Άναξος 3-0

4η Αγωνιστική
Βύρων Μόριας-Κεραυνός Αφάλωνα 0-3
Αναγέννηση Γέρας-Αιγέας Πλωμαρίου 2-0
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Ατρόμητος Ανεμώτιας 0-3αα
Οδυσσέας Ελύτης-Όλυμπος Αγιάσου 5-0
Αιολικός-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 4-1
Αετός Λουτρών-Λιονταράκια 5-0
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Άναξος 0-1
Παπανικολής Ερεσού-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-6

5η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Αιγέας Πλωμαρίου 1-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Βύρων Μόριας 0-2
Όλυμπος Αγιάσου-Αναγέννηση Γέρας 2-3
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 0-1
Λιονταράκια-Οδυσσέας Ελύτης 1-6
Άναξος-Αιολικός 0-10
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αετός Λουτρών 4-3
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Παπανικολής Ερεσού 1-1

6η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Κεραυνός Αφάλωνα 6-0
Αιγέας Πλωμαρίου-Όλυμπος Αγιάσου 2-5
Βύρων Μόριας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 0-0
Αναγέννηση Γέρας-Λιονταράκια 3-2
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Άναξος 2-0
Οδυσσέας Ελύτης-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 1-0
Αιολικός-Παπανικολής Ερεσού 5-0
Αετός Λουτρών-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 4-2

7η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Όλυμπος Αγιάσου 1-3
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Λιονταράκια-Αιγέας Πλωμαρίου 0-1
Άναξος-Βύρων Μόριας 0-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αναγέννηση Γέρας 2-1
Παπανικολής Ερεσού-ΠροοδΒευτική Σκ. Καλλονής 1-2
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Οδυσσέας Ελύτης 1-1
Αιολικός-Αετός Λουτρών 5-0

8η Αγωνιστική
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Κεραυνός Αφάλωνα 0-3
Όλυμπος Αγιάσου-Λιονταράκια 2-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Άναξος 4-1
Αιγέας Πλωμαρίου-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-3
Βύρων Μόριας-Παπανικολής Ερεσού 1-2
Αναγέννηση Γέρας-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 4-2
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αετός Λουτρών 1-0
Οδυσσέας Ελύτης-Αιολικός 1-3

9η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Λιονταράκια 4-0
Άναξος-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 1-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Όλυμπος Αγιάσου 5-0
Παπανικολής Ερεσού-Ατρόμητος Ανεμώτιας 2-1
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Αιγέας Πλωμαρίου 1-1
Αετός Λουτρών-Βύρων Μόριας 2-1
Αιολικός-Αναγέννηση Γέρας 1-0
Οδυσσέας Ελύτης-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 2-3

10η Αγωνιστική
Άναξος-Κεραυνός Αφάλωνα 1-2
Λιονταράκια-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-3
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Παπανικολής Ερεσού 1-1
Όλυμπος Αγιάσου-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 0-3
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αετός Λουτρών 3-1
Αιγέας Πλωμαρίου-Αιολικός 1-5
Βύρων Μόριας-Οδυσσέας Ελύτης 2-3
Αναγέννηση Γέρας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 2-5

11η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-3
Παπανικολής Ερεσού-Άναξος 0-0
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Λιονταράκια 2-3
Αετός Λουτρών-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 3-1
Αιολικός-Όλυμπος Αγιάσου 6-0
Οδυσσέας Ελύτης-Ατρόμητος Ανεμώτιας 1-0
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αιγέας Πλωμαρίου 2-5
Αναγέννηση Γέρας-Βύρων Μόριας 3-2

12η Αγωνιστική
Παπανικολής Ερεσού-Κεραυνός Αφάλωνα 0-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 2-1
Άναξος-Αετός Λουτρών 5-1
Λιονταράκια-Αιολικός 0-7
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Οδυσσέας Ελύτης 0-2
Όλυμπος Αγιάσου-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 1-1
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αναγέννηση Γέρας 3-3
Αιγέας Πλωμαρίου-Βύρων Μόριας 0-1

13η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας
Αετός Λουτρών-Παπανικολής Ερεσού 2-0
Αιολικός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 5-0
Οδυσσέας Ελύτης-Άναξος 3-0
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Λιονταράκια 2-0
Αναγέννηση Γέρας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 2-1
Βύρων Μόριας-Όλυμπος Αγιάσου 0-2
Αιγέας Πλωμαρίου-Ατρόμητος Ανεμώτιας 2-0

14η Αγωνιστική
Αετός Λουτρών-Κεραυνός Αφάλωνα 1-0
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Αιολικός 0-6
Παπανικολής Ερεσού-Οδυσσέας Ελύτης 2-2
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 2-1
Άναξος-Αναγέννηση Γέρας 3-5
Λιονταράκια-Βύρων Μόριας 0-2
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αιγέας Πλωμαρίου 2-0
Όλυμπος Αγιάσου-Ατρόμητος Ανεμώτιας 1-0

15η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Αιολικός 0-5
Οδυσσέας Ελύτης-Αετός Λουτρών 0-2
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 1-1
Αναγέννηση Γέρας-Παπανικολής Ερεσού 4-0
Βύρων Μόριας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-1
Αιγέας Πλωμαρίου-Άναξος 0-1
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Λιονταράκια 5-0
Όλυμπος Αγιάσου-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 2-2


16η Αγωνιστική
Οδυσσέας Ελύτης-Κεραυνός Αφάλωνα 0-0
Αιολικός-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 5-0
Αετός Λουτρών-Αναγέννηση Γέρας 2-0
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Βύρων Μόριας 4-1
Παπανικολής Ερεσού-Αιγέας Πλωμαρίου 0-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ατρόμητος Ανεμώτιας
Άναξος-Όλυμπος Αγιάσου 2-1
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Λιονταράκια 2-0

17η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 3-1
Αναγέννηση Γέρας-Οδυσσέας Ελύτης 2-2
Βύρων Μόριας-Αιολικός 0-1
Αιγέας Πλωμαρίου-Αετός Λουτρών 1-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 1-0
Όλυμπος Αγιάσου-Παπανικολής Ερεσού 1-0
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 1-0
Λιονταράκια-Άναξος 2-5

18η Αγωνιστική
Αναγέννηση Γέρας-Κεραυνός Αφάλωνα 2-1
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Βύρων Μόριας 1-0
Οδυσσέας Ελύτης-Αιγέας Πλωμαρίου 1-2
Αιολικός-Ατρόμητος Ανεμώτιας 1-0
Αετός Λουτρών-Όλυμπος Αγιάσου 1-1
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Παπανικολής Ερεσού-Λιονταράκια 4-0
Άναξος-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 1-7

19η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Βύρων Μόριας 1-2
Αιγέας Πλωμαρίου-Αναγέννηση Γέρας 2-1
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 6-0
Όλυμπος Αγιάσου-Οδυσσέας Ελύτης 0-2
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αιολικός 1-3
Λιονταράκια-Αετός Λουτρών 0-3
Άναξος-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 3-1
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Παπανικολής Ερεσού 5-0

20η Αγωνιστική
Αιγέας Πλωμαρίου-Κεραυνός Αφάλωνα 2-2
Βύρων Μόριας-Ατρόμητος Ανεμώτιας 1-0
Αναγέννηση Γέρας-Όλυμπος Αγιάσου 4-1
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 7-4
Οδυσσέας Ελύτης-Λιονταράκια 5-1
Αιολικός-Άναξος 4-0
Αετός Λουτρών-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 2-1
Παπανικολής Ερεσού-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 1-2

21η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Ατρόμητος Ανεμώτιας 0-1
Όλυμπος Αγιάσου-Αιγέας Πλωμαρίου 4-1
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Βύρων Μόριας 1-0
Λιονταράκια-Αναγέννηση Γέρας 1-2
Άναξος-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 1-2
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Οδυσσέας Ελύτης 2-1
Παπανικολής Ερεσού-Αιολικός 0-7
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Αετός Λουτρών 0-2

22η Αγωνιστική
Όλυμπος Αγιάσου-Κεραυνός Αφάλωνα
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους
Αιγέας Πλωμαρίου-Λιονταράκια
Βύρων Μόριας-Άναξος
Αναγέννηση Γέρας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Παπανικολής Ερεσού
Οδυσσέας Ελύτης-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας
Αετός Λουτρών-Αιολικός

23η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 3-0
Λιονταράκια-Όλυμπος Αγιάσου 0-0
Άναξος-Ατρόμητος Ανεμώτιας 
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αιγέας Πλωμαρίου 3-1
Παπανικολής Ερεσού-Βύρων Μόριας 1-0
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Αναγέννηση Γέρας 2-4
Αετός Λουτρών-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 5-0
Αιολικός-Οδυσσέας Ελύτης 6-3

24η Αγωνιστική
Λιονταράκια-Κεραυνός Αφάλωνα
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Άναξος 1-1
Όλυμπος Αγιάσου-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 1-3
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Παπανικολής Ερεσού 4-0
Αιγέας Πλωμαρίου-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 0-1
Βύρων Μόριας-Αετός Λουτρών 1-4
Αναγέννηση Γέρας-Αιολικός 1-5
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Οδυσσέας Ελύτης 0-0

25η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Άναξος 2-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Λιονταράκια 7-0
Παπανικολής Ερεσού-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 1-3
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Όλυμπος Αγιάσου 2-5
Αετός Λουτρών-Ατρόμητος Ανεμώτιας 0-0
Αιολικός-Αιγέας Πλωμαρίου 5-1
Οδυσσέας Ελύτης-Βύρων Μόριας 5-0
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Αναγέννηση Γέρας 0-2

26η Αγωνιστική
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Κεραυνός Αφάλωνα 4-0
Άναξος-Παπανικολής Ερεσού 5-1
Λιονταράκια-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 0-3
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αετός Λουτρών 
Όλυμπος Αγιάσου-Αιολικός 0-7
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Οδυσσέας Ελύτης 0-2
Αιγέας Πλωμαρίου-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 4-2
Βύρων Μόριας-Αναγέννηση Γέρας 1-3

27η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Παπανικολής Ερεσού 2-1
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-2
Αετός Λουτρών-Άναξος 3-2
Αιολικός-Λιονταράκια 9-0
Οδυσσέας Ελύτης-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 1-1
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Όλυμπος Αγιάσου 2-3
Αναγέννηση Γέρας-Ατρόμητος Ανεμώτιας 4-0
Βύρων Μόριας-Αιγέας Πλωμαρίου 3-1

28η Αγωνιστική
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Κεραυνός Αφάλωνα
Παπανικολής Ερεσού-Αετός Λουτρών 1-2
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αιολικός 1-3
Άναξος-Οδυσσέας Ελύτης 0-0
Λιονταράκια-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 1-2
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Αναγέννηση Γέρας 1-2
Όλυμπος Αγιάσου-Βύρων Μόριας 5-3
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Αιγέας Πλωμαρίου 1-0

29η Αγωνιστική
Κεραυνός Αφάλωνα-Αετός Λουτρών 2-0
Αιολικός-Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας 6-1
Οδυσσέας Ελύτης-Παπανικολής Ερεσού 3-1
Προοδευτική Σκ. Καλλονής-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 3-1
Αναγέννηση Γέρας-Άναξος 5-0
Βύρων Μόριας-Λιονταράκια 1-0
Αιγέας Πλωμαρίου-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 3-0
Ατρόμητος Ανεμώτιας-Όλυμπος Αγιάσου 3-1

30η Αγωνιστική
Αιολικός-Κεραυνός Αφάλωνα 5-0
Αετός Λουτρών-Οδυσσέας Ελύτης 1-1
Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας-Προοδευτική Σκ. Καλλονής 4-2
Παπανικολής Ερεσού-Αναγέννηση Γέρας 2-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Βύρων Μόριας 5-0
Άναξος-Αιγέας Πλωμαρίου 1-2
Λιονταράκια-Ατρόμητος Ανεμώτιας 0-5
Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους-Όλυμπος Αγιάσου 1-0

Άναξος

 

 

Σχόλια


Hosted by CJ web | Designed by CJ web co-operation with foititelia