Απαγορεύεται η χρήση ή επαναδημοσίευσή του σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.
Μετά τα εννέα μετάλλια κατά την πρώτη ημέρα των 29ων Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων Στίβου στη Μύκονο, ακολούθησαν ακόμη 15 μετάλλια τη δεύτερη ημέρα, αποδεικνύοντας πως η δουλειά που γίνεται στους συλλόγους της Λέσβου και της Λήμνου είναι εξαιρετική, παρά τις αντιξοότητες.
Συγκεκριμένα, υπόθεση της Λέσβου ήταν τα 3.000μ βάδην γυναικών με την Όλγα Φιάσκα να κερδίζει την κούρσα με 15.08.45. Ακολούθησε στη 2η θέση η Ελπίδα Σταμπουλή (Αρισβαίος Καλλονής) με 15.27.75 και στην 3η θέση η Δέσποινα Κελεμένη (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) με 15.32.73.
Η Κατερίνα Τζινιέρη (Αρισβαίος Καλλονής) κέρδισε τα 80μ παγκορασίδων με 12.46. Στη σφαιροβολία παμπαίδων Α' ο Αντώνης Αθηνέλλης (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) κέρδισε το χρυσό μετάλλιο με 15,51μ. Ο Άγγελος - Δημήτρης Γκιούρας (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) κέρδισε τα 150μ παμπαίδων Β' με 19.81. Η Δήμητρα Δεσποτέρη (Ηφαιστία Λήμνου) κέρδισε το χρυσό μετάλλιο στη σφαιροβολία κορασίδων με 11,20μ. Η Βάσω Μητσέλλη (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) κέρδισε το χρυσό μετάλλιο στον ακοντισμό γυναικών με βολή στα 39,60μ.
Στα 400μ με εμπόδια, ο Παναγιώτης Ψούχλος (Αρισβαίος Καλλονής) ήταν 2ος με 62.29. Στα 150μ παγκορασίδων Β' η Ευστρατία-Μαρία Πλωμαρίτου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) ήταν στη 2η θέση με 21.27 και η Ερίσα Τσολλάκου (Φιλαθλητικός Μυτιλήνης) ήταν στην 3η θέση με 21.66. Στη σφαιροβολία παγκορασίδων Α' η Γεσθημανή Κρομυδέλλη (ΑΕ Λήμνου) πήρε το ασημένιο μετάλλιο με 10,53μ. Στα 300μ παμπαίδων Α' ο Ευστράτιος Τζιμής (Αρισβαίος Καλλονής) ήταν 2ος με 39.45.
Ο Χαράλαμπος Σαμιώτης (ΑΕ Λήμνου) στη σφαιροβολία παμπαίδων Β' ήταν στην 3η θέση με 9,66μ. Τέλος, στην 4x100μ των ανδρών, η Αθλοκίνηση Μυτιλήνης κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο με τους Κουσουνιά, Νησιώτη, Μαυρογιώργη και Πετρόπουλο, κάνοντας χρόνο 48.01.
Φωτογραφίες | SportCyclades.gr
29οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες Στίβου
Αποτελέσματα 2ης μέρας
3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ | 2001 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 15.08.45 |
2 | ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 15.27.75 |
3 | ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ | 1999 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 15.32.73 |
4 | ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2002 | Α.Ε. ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 16.50.68 |
5 | ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ | 2004 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 16.58.95 |
6 | ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ | 2003 | Α.Ε. ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 18.40.28 |
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
1 | ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ | 2000 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 62.24 |
2 | ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1985 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 62.29 |
3 | ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1999 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 63.92 |
4 | ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ | 2001 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 64.60 |
5 | ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 1986 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 67.98 |
6 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 2001 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 69.15 |
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ | 1996 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 1.55 |
2 | ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 1998 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 1.50 |
3 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ | 2001 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 1.45 |
4 | ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 2002 | Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΗΣ | 1.45 |
5 | ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ | 2001 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 1.45 |
6 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 1.40 |
7 | ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2000 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 1.40 |
8 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ | 2002 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 1.35 |
9 | ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΙΛΟΝΑ-ΘΕΟΔ. | 2003 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 1.35 |
10 | ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ | 2000 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 1.35 |
11 | ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ | 2003 | 1.30 | |
12 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ | 2001 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 1.30 |
13 | ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ | 2001 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 1.25 |
14 | ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ | 2004 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 1.20 |
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
1 | ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1996 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ | 6.82 |
2 | ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ | 2000 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 6.31 |
3 | ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 2000 | AO MYKONOY | 6.20 |
4 | ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 1999 | ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ | 6.16 |
5 | ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2000 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ | 6.15 |
6 | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 1977 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 6.14 |
7 | ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 5.96 | |
8 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ | 2001 | AO MYKONOY | 5.89 |
9 | ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | 2001 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 5.43 |
10 | ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ | 2000 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 4.80 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β | ||||
1 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ | 2004 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 12.09 |
2 | ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | 2004 | ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ | 10.42 |
3 | ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 2004 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ | 9.66 |
4 | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | 2004 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 9.48 |
5 | ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 2005 | ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ | 8.76 |
6 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 2004 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ | 8.37 |
80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α | ||||
1 | ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 10.44 |
2 | ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ | 2002 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 10.54 |
3 | ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ | 2002 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ | 10.67 |
4 | ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ | 2003 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 10.81 |
5 | ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2002 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 10.86 |
6 | ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ | 2003 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 10.94 |
7 | ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ | 2003 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 10.96 |
8 | ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2003 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 10.97 |
9 | ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2002 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ | 11.08 |
10 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ | 2002 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 11.27 |
11 | ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ | 2003 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 11.29 |
12 | ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ | 2003 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 11.30 |
13 | ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ | 2003 | ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 11.30 |
14 | ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ | 2003 | ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ | 11.31 |
15 | ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ | 2003 | Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΗΣ | 11.35 |
16 | ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ | 2002 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 11.36 |
17 | ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | 2002 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 11.55 |
18 | ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2003 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 11.55 |
19 | ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | 2002 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 11.62 |
20 | ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ | 2003 | ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ | 11.64 |
21 | ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2002 | AO MYKONOY | 11.71 |
22 | ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2002 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ | 11.82 |
23 | ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ | 2004 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 11.90 |
24 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ | 2003 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 11.98 |
25 | ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ | 2003 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ | 12.48 |
26 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ | 2003 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 12.50 |
27 | ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 12.55 |
28 | ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ | 2002 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 12.65 |
29 | ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΧΡΥΣΑ | 2003 | AO MYKONOY | 13.74 |
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ | 2000 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 34.28 |
2 | ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 1979 | ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ | 29.68 |
3 | ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ | 1983 | ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ | 25.92 |
4 | ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | 1978 | AO MYKONOY | 24.43 |
5 | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ | 2001 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 23.84 |
6 | ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2000 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. | 23.82 |
7 | ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ | 2002 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 19.28 |
8 | ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | 2001 | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ | 18.15 |
9 | ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ | 2003 | AO MYKONOY | 14.05 |
10 | ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2002 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. | 11.14 |
11 | ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | 2003 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 10.12 |
80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α | ||||
1 | ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ | 2002 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 9.48 |
2 | ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ | 2002 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 9.76 |
3 | ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | 2002 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ | 9.81 |
4 | ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 2002 | AO MYKONOY | 10.01 |
5 | ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ | 2003 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 10.01 |
6 | ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ | 2002 | AO MYKONOY | 10.09 |
7 | ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 2003 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 10.13 |
8 | ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | 2003 | ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ | 10.38 |
9 | ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΤ | 2003 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 10.46 |
10 | ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2003 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 10.48 |
11 | ΝΙΑΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ | 2003 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. | 10.60 |
12 | ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2003 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ | 10.69 |
13 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 2002 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ | 10.71 |
14 | ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | 2003 | ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 10.77 |
15 | ΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2002 | ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 10.80 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α | ||||
1 | ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | 2003 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 15.51 |
2 | ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ | 2002 | AO MYKONOY | 13.78 |
3 | ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2002 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 13.08 |
4 | ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2002 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 12.98 |
5 | ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | 2002 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ | 12.96 |
6 | ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2003 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 12.37 |
7 | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 2002 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ | 11.82 |
8 | ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2003 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. | 10.71 |
150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β | ||||
1 | ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2004 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 20.70 |
2 | ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ | 2004 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 21.27 |
3 | ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ | 2004 | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 21.66 |
4 | ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2005 | AO MYKONOY | 21.83 |
5 | ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2005 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 21.86 |
6 | ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ | 2004 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 21.92 |
7 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΘΑΛΙΑ | 2005 | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ | 22.99 |
8 | ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ | 2004 | AO MYKONOY | 23.03 |
9 | ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ | 2004 | ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ | 23.45 |
10 | ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2004 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 23.75 |
11 | ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2004 | ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 23.98 |
12 | ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2004 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 24.13 |
13 | ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ | 2005 | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ | 24.58 |
14 | ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2005 | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ | 24.73 |
150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β | ||||
1 | ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ. | 2004 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 19.81 |
2 | ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2004 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 20.14 |
3 | ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 2004 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 21.10 |
4 | ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2004 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ | 22.20 |
5 | ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 2005 | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ | 22.51 |
6 | ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ | 2005 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ | 23.61 |
200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ||||
1 | ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ | 2002 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 27.21 |
2 | ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ | 2000 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 27.22 |
3 | ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2001 | AO MYKONOY | 28.10 |
4 | ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ | 2001 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 28.30 |
5 | ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ | 2003 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 29.11 |
6 | ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ | 2002 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 29.17 |
7 | ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | 2002 | ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ | 29.37 |
8 | ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ | 2001 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 29.38 |
9 | ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ | 2002 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 29.74 |
10 | ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2000 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 29.85 |
11 | ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ | 2002 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 30.00 |
12 | ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ | 2000 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 30.47 |
13 | ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2000 | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ | 32.53 |
14 | ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ | 2001 | ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ | 32.95 |
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
1 | ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1998 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 1.80 |
2 | ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2003 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 1.80 |
3 | ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ | 2000 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 1.75 |
4 | ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | 2002 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 1.65 |
5 | ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ | 2003 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 1.65 |
6 | ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2002 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ | 1.60 |
7 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 2001 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 1.55 |
7 | ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1989 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ | 1.55 |
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2001 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ | 5.02 |
2 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 1994 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 4.98 |
3 | ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ | 1999 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 4.98 |
4 | ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ | 1994 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 4.86 |
5 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ | 1996 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 4.51 |
6 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2003 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 4.36 |
7 | ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | 2001 | ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ | 4.23 |
8 | ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 2003 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 4.22 |
9 | ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ | 2002 | ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ | 4.20 |
10 | ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2001 | AO MYKONOY | 4.07 |
11 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ | 2001 | ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ | 3.92 |
12 | ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ | 2001 | ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ | 3.53 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α | ||||
1 | ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ | 2002 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 10.64 |
2 | ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ | 2003 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ | 10.53 |
3 | ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ | 2003 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 9.94 |
4 | ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2003 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ | 9.71 |
5 | ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ | 2002 | AO MYKONOY | 9.50 |
6 | ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ | 2003 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 9.39 |
7 | ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | 2003 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2003 | 9.37 |
8 | ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΕΝΑ | 2003 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. | 9.22 |
9 | ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 8.76 |
10 | ΚΟΥΛΛΑΙ ΠΑΟΛΑ | 2003 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 8.71 |
11 | ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ | 2003 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 8.42 |
12 | ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2003 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 8.27 |
13 | ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ | 2003 | Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΗΣ | 8.18 |
14 | ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2003 | ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ | 8.17 |
15 | ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ | 2003 | AO MYKONOY | 7.89 |
16 | ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ | 2003 | ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 7.88 |
17 | ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ | 2002 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ | 7.61 |
18 | ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ | 2003 | ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ | 7.27 |
19 | ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ | 2002 | ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ | 7.14 |
20 | ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2002 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. | 6.72 |
200Μ.ΠΑΙΔΩΝ | ||||
1 | ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2000 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 24.33 |
2 | ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2000 | ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ | 24.42 |
3 | ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2000 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 24.44 |
4 | ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ | 2000 | Α.Ε. ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 24.55 |
5 | ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | 2001 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 24.77 |
6 | ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2000 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 24.85 |
7 | ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2000 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 24.87 |
8 | ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ | 2001 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 25.48 |
9 | ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | 2001 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 25.88 |
10 | ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2001 | AO MYKONOY | 25.94 |
11 | ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2001 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 26.74 |
12 | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ | 2001 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 27.13 |
13 | ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ | 2000 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 27.14 |
14 | ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | 2001 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 27.43 |
15 | ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ | 2000 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 29.24 |
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
1 | ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ | 1985 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 48.52 |
2 | ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 1974 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 41.65 |
3 | ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1988 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 37.93 |
4 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 1975 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 36.72 |
5 | ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | 1989 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ | 29.13 |
300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α | ||||
1 | ΚΙΚΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΕΑΝΙΝΑ | 2002 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 44.51 |
2 | ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2002 | ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ | 46.23 |
3 | ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | 2002 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 47.16 |
4 | ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ | 2002 | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 48.71 |
5 | ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2003 | ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 48.76 |
6 | ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 2003 | ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | 49.08 |
7 | ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2002 | ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ | 50.18 |
8 | ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ | 2003 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 50.28 |
9 | ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ | 2002 | Α.Ε. ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 50.80 |
10 | ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ | 2003 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 51.28 |
11 | ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ | 2003 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 51.88 |
12 | ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2002 | ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 51.89 |
13 | ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ | 2003 | ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ | 52.53 |
14 | ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ | 2003 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 52.98 |
15 | ΜΠΑΛΑ ΙΡΕΝΑ | 2003 | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ | 53.36 |
16 | ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 2002 | ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ | 53.49 |
17 | ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ | 2003 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 53.50 |
18 | ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ | 2002 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 54.94 |
19 | ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | 2003 | ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ | 56.43 |
20 | ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2002 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 58.64 |
300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α | ||||
1 | ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2002 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 39.09 |
2 | ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 39.45 |
3 | ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ | 2002 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 40.68 |
4 | ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ | 2002 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 40.94 |
5 | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 2003 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 41.65 |
6 | ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2003 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 42.31 |
7 | ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2002 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 44.04 |
8 | ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 2002 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 45.17 |
9 | ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | 2003 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 48.02 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ||||
1 | ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2000 | Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. | 11.20 |
2 | ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2001 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 11.10 |
3 | ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ ΕΛΕΝΗ | 2001 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 10.95 |
4 | ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2001 | AO MYKONOY | 10.26 |
5 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ | 2001 | ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ | 8.92 |
6 | ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ | 2001 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 8.77 |
7 | ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ | 2000 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 8.72 |
8 | ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ | 2003 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ | 8.51 |
9 | ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ | 2002 | Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ | 6.57 |
3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ | ||||
1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 8.56.08 | |
2 | ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 1988 | AO MYKONOY | 8.58.80 |
3 | ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | 1990 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 9.14.56 |
4 | ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ | 1989 | AO MYKONOY | 9.31.70 |
5 | ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ | 1994 | AO MYKONOY | 9.39.93 |
6 | ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ | 2001 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 9.56.64 |
7 | ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2001 | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 10.19.17 |
8 | ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2000 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 10.24.14 |
9 | ΓΙΑΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ | 1982 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 11.06.20 |
10 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ | 2002 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 13.25.27 |
3000Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | 1991 | AO MYKONOY | 10.24.67 |
2 | ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | 1984 | AO MYKONOY | 11.06.09 |
3 | ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2001 | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 12.51.26 |
4 | ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2001 | Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 13.05.77 |
5 | ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ | 2001 | ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ | 13.38.00 |
6 | ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ | 1999 | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 13.41.32 |
7 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2001 | AO MYKONOY | 13.49.22 |
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΤΣΕΛΛΗ | ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 39,60Μ | |
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β | ||||
1 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ | 2004 | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ | 4.78 |
2 | ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΕΖΙΡΑ | 2004 | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | 4.62 |
3 | ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2004 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 4.59 |
4 | ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ | 2004 | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 4.47 |
5 | ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2004 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 4.43 |
6 | ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ | 2005 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ | 4.37 |
7 | ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ | 2004 | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ | 4.31 |
8 | ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2004 | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ | 4.29 |
9 | ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | 2005 | ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ | 4.28 |
10 | ΓΚΟΥΜΕΝΗ ΜΕΓΚΥ | 2004 | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ | 4.27 |
11 | ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | 2005 | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ | 4.26 |
12 | ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ | 2005 | AO MYKONOY | 4.24 |
13 | ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ | 2005 | AO MYKONOY | 4.16 |
14 | ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ | 2005 | Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | 4.11 |
15 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2004 | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 3.87 |
16 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | 2005 | ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ | 3.80 |
17 | ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2005 | ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ | 3.62 |
18 | ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2005 | ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | 3.28 |
19 | ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ | 2005 | ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | 3.10 |
4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||
1 | ΓΚΟΡΝΤΑΤΗ Σ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 52.60 | |
ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ | ||||
2 | ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ Κ-ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛ | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 53.21 | |
ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣ | ||||
3 | ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛ | ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ | 53.66 | |
ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡ-ΚΙΚΚΟΥΣ ΙΟΝΑ | ||||
4 | ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ-ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ | ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ | 54.64 | |
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ-ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛ | ||||
5 | ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ | 54.95 | |
ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ | ||||
6 | ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦ-ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛ | ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ | 55.05 | |
ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ-ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ | ||||
7 | ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ | ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ | 57.54 | |
ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤ-ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤ | ||||
8 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛ-ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝ | ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΕΙΠΑΤΕΙΡΑ | 60.26 | |
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣ-ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤ | ||||
4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ | ||||
1 | ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡ-ΑΛΑΔΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛ | ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ | 45.98 | |
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ-ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧ | ||||
2 | ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ | 46.48 | |
ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ | ||||
3 | ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ-ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞ | ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | 48.01 | |
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ | ||||
4 | ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓ-ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡ | ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ | 49.20 | |
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒ-ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝ | ||||
5 | ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡ-ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ | 50.88 | |
ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡ-ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤ | ||||
6 | ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ-ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝ | ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ | 52.89 |