Πλήρωσε την αστοχία του στο τέλος

24/01/2022 - 18:38 Τελευταία τροποποίηση στις 24/01/2022 - 18:55

Άλλη μια ήττα μέτρησε ο Παπάδος αυτή τη φορά από τον Τελεθριακό με 62-55, σε ένα παιχνίδι που οι γηπεδούχοι είχαν καλή απόδοση, όμως την τελευταία περίοδο σημείωσαν μόνο 7 πόντους και το πλήρωσαν.

Το συγκρότημα του Γιώργου Καραμβάλη έδειξε αποφασισμένο για τη νίκη με υψηλή απόδοση στα τρια δεκάλεπτα καθώς σκοπός του ήταν να προσπεράσει τον αντίπαλο του στην βαθμολογία και να ξεφύγει από την επικίνδυνη ζώνη, όμως στο τελευταίο δεκάλεπτο οι μόλις επτά πόντοι που πέτυχε δεν ήταν αρκετοί, με τον Τελεθριακό να εκμεταλλεύεται και κάποια λάθη, παίρνοντας τελικά το ροζ φύλλο αγώνα.