Karekos728x90

Πρεμιέρα στην Καλαμάτα για Θησέα Παναγιούδας

Εκτός έδρας θα πραγματοποιήσει την παρθενική του εμφάνιση στην Α2 Κατηγορία των γυναικών ο Θησέας Παναγιούδας, αφού η κληρωτίδα έβγαλε ως αντίπαλο τον ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας.

Το τζάμπολ έχει οριστεί για τις 18 Οκτωβρίου, ενώ η ομάδα του Στρατή Αλμπάνη θα παίξει τη 2η Αγωνιστική στο Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης κόντρα στην Ηλιούπολη.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου στην Α2 Κατηγορία γυναικών:

1η Αγωνιστική - 18/10/20
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΑΣ Αιγέας Χίου
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ
ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΑΣ Εύνικος
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας

2η Αγωνιστική - 25/10/20
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΓΑΣ Εύνικος - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας

3η Αγωνιστική - 01/11/20
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΓΑΣ Εύνικος
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΑΣ Αιγέας Χίου

4η Αγωνιστική - 08/11/20
ΓΑΣ Εύνικος - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΑΣ Αιγέας Χίου

5η Αγωνιστική - 22/11/20
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΓΑΣ Εύνικος

6η Αγωνιστική - 29/11/20
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΑΣ Αιγέας Χίου
ΓΑΣ Εύνικος - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ

7η Αγωνιστική - 06/12/20
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΓΑΣ Εύνικος
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας

8η Αγωνιστική - 13/12/20
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Αιγέας Χίου
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΓΑΣ Εύνικος

9η Αγωνιστική - 20/12/20
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΓΕ Άμιλλα 2000
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΑΣ Εύνικος - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας

10η Αγωνιστική - 10/01/21
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΓΕ Άμιλλα 2000
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΓΑΣ Εύνικος - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας

11η Αγωνιστική - 17/01/21
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΑΣ Αιγέας Χίου
ΓΕ Άμιλλα 2000 - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΓΑΣ Εύνικος
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά

12η Αγωνιστική - 24/01/21
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΓΑΣ Εύνικος - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά

13η Αγωνιστική - 31/01/21
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΓΑΣ Εύνικος
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Αιγέας Χίου - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ

14η Αγωνιστική - 14/02/21
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
ΓΑΣ Εύνικος - ΑΣ Αιγέας Χίου

15η Αγωνιστική - 21/02/21
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΓΑΣ Εύνικος

16η Αγωνιστική - 28/02/21
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΓΑΣ Εύνικος - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΑΣ Αιγέας Χίου
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ

17η Αγωνιστική - 07/03/21
ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου- ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά - ΓΕ Άμιλλα 2000
ΑΣ Αιγέας Χίου - ΓΣ Ηλιούπολης
Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ - ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας
ΓΑΣ Εύνικος - ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας

18η Αγωνιστική - 21/03/21
ΓΕ Άμιλλα 2000 - ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας - ΑΦΜΣ Φοίνιξ Πειραιά
ΑΟ Άργους Οι Δαναοί - ΑΣ Αιγέας Χίου
ΓΣ Ηλιούπολης - Ατρόμητος Πειραιά ΕΣ
ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας - ΓΑΣ Εύνικος

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.