Ακάθεκτοι Αθλητική Λέσχη και Αίολος!

Συνέχεια με νίκες για τους πρωτοπόρους. Η Αθλητική Λέσχη νίκησε με 86-46 τον Αιολικό, ο Αίολος 65-38 τον Ολυμπιάς Μήθυμνας και ο Αρισβαίος τον Θησέα σε δύο αγώνες 39-29 και 21-31  αντίστοιχα.

Τα φύλλα αγώνων:

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ 86-46

Διαιτητές: Δαγκλή

Ημίχρονο: 41-19

Δεκάλεπτα: 16-11, 25-8, 24-10, 21-17

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (Καραμβάλης): Πεντογένης 6, Στυλιανίδης 14, Πατσάλης 22, Πανσεληνάς 16(2), Ελευθερίου 5(1), Τελωνιάτης 11(1), Βουνάτσος 4, Βαμβακάς 5(1), Βαλσαμίδης 1, Τοπάλης 2, Μοσχόβης, Γεωργίου

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ (Μαρίνος): Ρόβος 8, Γκούμας 27, Μοσχόβης Γ. 7(1), Παρασκευάς 4(1), Θεοδοσίου, Κακάμπουρας, Μοσχόβης Ε., Αγγελώνας, Στογιάννης

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΕΓΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 65-38

Διαιτητές: Ροδίτης Χ.

Ημίχρονο: 37-17

Δεκάλεπτα: 22-3, 15-14, 15-4, 13-17

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΕΓΣ (Γιαννίκος): Τζωρτζάτος 12, Κόνος 12, Χατζηγιάννης 8, Γιαννίκος 9(1), Βαμβουρέλλης 10, Πλευρής 5(1), Νησιώτης 7, Ψωμάρας 2, Τσακπινέλλης

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ (Καραγιάννης): Τσαπώνης 20(2), Νίκος 11, Ευαγγέλου Α. 5, Γεωργακής Π. 2, Μπάλιακας, Ιωσιφέλλης, Ιωσιφέλλης Φ., Γεωργακής Δ.

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 39-29

Διαιτητές: Παπαδημητρίου

Ημίχρονο: 16-15

Δεκάλεπτα: 8-5, 8-10, 6-8, 17-6

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ (Κοσμάς): Χατζημωυσής 21(3), Μαμουρίδης 3, Γαλανός 13, Πέτρου 2, Περιβολάρης, Μαμουρίδης Ν., Κούνης, Μάρκου, Στυλιανός, Ρόδος, Βαλανάς

ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (Καραμανώλης): Κουκώνης 3, Πολάτος 10, Παπαδόπουλος 9, Σγουρέλλης 4, Καρίπης 1, Παπάζογλου 2, Δρακούλης, Δρακούλης Γ., Ντούζα, Ζυγούρης

ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ – ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ 21-31

Διαιτητές: Πετρίδης

Ημίχρονο: 8-6

Δεκάλεπτα: 1-2, 7-4, 7-11, 6-14

ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ (Καραμανώλης): Παπαδόπουλος 10, Παπάζογλου 5, Ζυγούρης 6, Δρακούλης, Τσαγκάρης, Δρακούλης Γ., Ντούζα, Πολάτος

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ (Κοσμάς): Γαλανός 4, Χατζημωυσής 19(1), Στυλιανός 2, Μαμουρίδης 4, Πέτρου 2, Περιβολάρης, Κανδύλης, Μαμουρίδης Ν., Ρόδος, Βαλανάς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ 17 8-1

2. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 16 8-0

3. ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. 16 7-2

4. ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 13 5-3

5. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ 13 4-5

6. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 11 2-7

7. ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 10 1-8

8. ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ 9 0-9

9. ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 0 0-8