Karekos728x90

Ασταμάτητοι Αιγέας και Παλλεσβιακός

Συνέχει στο πρωτάθλημα παίδων με την διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής. Η Ολυμπιάς νίκησε 22-66 τις Ελπίδες Παναγιούδας, ο Αιγέας 54-35 τον Πολυνίκη, η Αθλ. Λέσχη 61-48 τον Αρισβαίο και ο "Παλλε" 57-49 τον Αιολικό.

Τα φύλλα αγώνων:

ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ (22-66)

Διαιτητές: Τσεκούρας

Ημίχρονο: 7-29

Δεκάλεπτα: 3-22, 4-7, 5-13, 10-24

ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ (Καραμανώλης): Πασπάλης 6, Πιαζές 3(1), Κοκκινέλης 3, Γαβριήλ 6, Νηφοράς 2, Σάλτας 2, Μανέας, Μήτας, Καλαφάτης

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ (Καραγιαννης): Τσαπώνης 31, Ιωσηφέλλης 4, Ευαγγέλου 18, Μπάλιακας 7(1), Νίκος 4, Γεωργακής 2, Λάμπρου, Ιωσηφέλλης Α.

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ – ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ (54-35)

Διαιτητές: Ρωμανός

Ημίχρονο: 26-18

Δεκάλεπτα: 13-13, 13-5, 10-11, 18-6

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ (Γαρμπιδάκης): Νάρτα 2, Χριστοδουλόπουλος 10, Κουτζαμάνης 20, Καλδέλης 9(1), Βουσβούκης 12, Παπάς 1, Μπάλιου, Φωτιάδης, Ιωακείμ, Πρώιος

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ (Μουτάφης): Σαμαράς Ι. 2, Δαρδαμάνου 12, Οσμάνι 17, Κούτσαβλης 3(1), Σαμαράς Ε. 1, Τσακίρης, Αεβανίτης, Πολυχρόνης

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ (61- 48)

Διαιτητές: Δαγκλή

Ημίχρονο: 26-17

Δεκάλεπτα: 12-4, 14-13, 23-14, 12-17

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (Καραμβάλης): Στυλανίδης 7, Τελωνιάτης 12, Ελευθερίου 7(1), Τοπάλης 12, Πεντογένης 13, Βελέντζας 5(1), Βαμβακάς 5(1), Γεωργίου,

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ (Κοσμάς): Μαμουρίδης 19, Πέτρου 6(2), Περιβολάρης 1, Χατζημωυσής 22(1), Παγώνας, Στυλιανός

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ ΠΓ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ (57-49)

Διαιτητές: Πετρίδης

Ημίχρονο: 26-35

Δεκάλεπτα: 16-20, 10-15, 19-6, 12-8

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ ΠΓ (Προκοπίου): Ευστρατίου 22, Κουλαγίνης 11, Κελεμένης 20, Μυστακέλλης 2, Κριαράς 2, Κούσκους, Αναστασέλλης, Καμπουρέλλης, Καρέκος

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ (Γκούμας): Γκούμας 28(4), Αγγελώνιας 12, Παρασκευάς 5(1), Ρόβος 4, Στογιάννης, Στογιάννης Γ., Κούμπας, Θεοδοσίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ. 6 3-0

2. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 4 1-2

3. ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 3 1-1

4. ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 3 1-1

5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 2 0-2

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 6 3-0

2. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ 4 2-0

3. ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤ. 3 1-1

4. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ 3 0-3

5. ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. 2 0-2