14. Αετός Λουτρών 7 9-19
15. Αρίων Μήθυμνας 7 7-24

*  Η Δόξα Πλαγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

Θύελλα Πηγής - Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 1-5

Στο γήπεδο της Πηγής, η διαφορά δυναμικότητας ανάμεσα στις δύο ομάδες ήταν εμφανής, με το Διαγόρα να παίρνει εύκολα το τρίποντο της νίκης, με το εμφατικό 1-5. Σκόρερς για την ομάδα του Νίκου Μάττα, που προηγήθηκε στο ημίχρονο με 0-3, ήταν οι Μουτζούρης, Γκιάτα, Σαμπάνης, Μελαχροινός και Νταής. Για την ομάδα του Ντόρη Αραμπατζή, σκόρερ χρίσθηκε ο Καλλιμαντζέρος.

Όλυμπος Αγιάσου - Προοδευτική Σκ. Καλλονής 4-0

Στο γήπεδο του Ιππείου, η Προοδευτική δεν προέβαλλε καμία αντίσταση στην εκτός έδρας αναμέτρησή της κόντρα στον πρωτοπόρο Όλυμπο, με το τελικό σκορ 4-0 να έρχεται φυσιολογικά. Η ομάδα του Θόδωρου Παπαλόπουλου ήταν καλύτερη, προηγήθηκε με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Χωματά και διπλασίασε τα τέρματά της με το φορμαρισμένο Τόλη Λαλά. Ο Καζάνης ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0, ενώ το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο "Τζιμπρίλ" Ψαρρός. Τρεις φορές η ομάδα της Αγιάσου σημάδεψε το δοκάρι, στις προσπάθειες των Αφαλωνιάτη, Λαλά και Χωματά, ενώ για τους φιλοξενούμενους δοκάρι είχε ο Νερατζής.

Αιγέας Πλωμαρίου-Ατρόμητος Αγ. Μαρίνας 1-3

Τη νίκη μέσα στο Πλωμάρι πήρε ο Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας, που επικράτησε του τοπικού Αιγέα με 1-3. Αν και το ημίχρονο βρήκε τις δύο ομάδες χωρίς τέρματα, στην επανάληψη παίχτηκε επιθετικό ποδόσφαριο με τους παίκτες του Στρατή Μυρογιάννη να σκοράρουν με τους Λίγκο, Κούτσα και Κυρ. Κουνιαρέλλη και την ομάδα του Πλωμαρίου με τον Γ. Μαμάκος. Για τον Ατρόμητο, δοκάρι είχε ο Μαλακός.

Αετός Λουτρών-ΑΕΜ 1-1

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχθηκαν Αετός και ΑΕΜ σε ματς που πραγματοποιήθηκε στο Γήπεδο των Λουτρών. Για την ομάδα του Τάκη Κόκκινου το γκολ πέτυχε ο νεαρός Γριππιώτης, ενώ για την ομάδα του Γιώργου Κουτρομπίλα σκόρερ χρίσθηκε ο Μαϊστρέλλης.

Αναγέννηση Γέρας-Αστέρας Νίκης 2-3

Πολύ όμορφο ματς πραγματοποιήθηκε στο Πέραμα, όπου η Αναγέννηση Γέρας υποδέχθηκε τον Αστέρα Νίκης. Από ένα ημίχρονο είχαν οι δύο ομάδες, με τους παίκτες του Δημήτρη Γαβαλά να προηγούνται στην ανάπαυλα με σκορ 2-1 και τον Αστέρα του Θόδωρου Γιακαλή να κάνει την ανατροπή στην επανάληψη. Σκόρερ για τους γηπεδούχους οι Τακός και Καραντώνης, ενώ για τους φιλοξενούμενους τα γκολ πέτυχαν οι Χατζέλλης, Ελευθερίου και Μ. Μπαράκης.

Βύρων Μόριας-Αλκιβιάδης Κ. Τρίτους 2-1

Σημαντική νίκη πήρε ο Βύρωνας στο Γήπεδο της Μόριας επί του Αλκιβιάδη, σε ένα ματς με τρία γκολ στο β' μέρος του. Σκόρερ για την ομάδα της Μόριας ο Βαρνάς, που πέτυχε και τα δύο γκολ, χαρίζοντας τους τρεις πόντους στην ομάδα του. Για την ομάδα του Κάτω Τρίτους, το γκολ πέτυχε ο
Β. Σταυρινός.

Αρίων Μήθυμνας-Δόξα Πλαγιάς 1-1

Ισόπαλο αναδείχθηκε το ματς ανάμεσα σε Αρίωνα και Δόξα Πλαγιάς, στο Γήπεδο του Μολύβου. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο ημίχρονο με γκολ του Βαξεβάνη, ενώ οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στην επανάληψη με σκόρερ τον Καβαρνό.