Karekos728x90

Το Αγωνιστικό πρόγραμμα του 6ου Ομίλου

Το πλήρες πρόγραμμα του 6ου Ομίλου στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, με τις ημερομηνίες διεξαγωγής κάθε αγωνιστικής. Σέντρα την μεθεπόμενη Κυριακή 24 Οκτωβρίου και αυλαία για την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος στις 3 Απριλίου.

(24/10 )1η Αγωνιστική 12η (23/1)
Αιολικός-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-Εθνικός
Αήττητος Σπάτων-Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Αίας Σαλαμίνας-ΑΟ Πυλίου Κω
Ρεπό: ΑΟ Καραβάς
.
(31/10) 2η Αγωνιστική 13η (30/1)
ΑΟ Καραβάς-Αιολικός
Κερατσίνι-Πανελευσινιακός
Εθνικός-Θύελλα Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Πυλίου Κω-Προοδευτική
Ρεπό: -Αήττητος Σπάτων
.
(7/11) 3η Αγωνιστική 14η (6/2)
Αιολικός-Πανελευσινιακός
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Καραβάς
Θύελλα Ραφήνας-Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κω-Εθνικός
Προοδευτική-Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας
.
(14/11) 4η Αγωνιστική 15η (13/2)
Αήττητος Σπάτων-Αιολικός
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Καραβάς-Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι-ΑΟ Πυλίου Κω
Αστέρας Βάρης-Εθνικός
Ρεπό: Προοδευτική
.
(21/11) 5η Αγωνιστική 16η (20/2)
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας
Αίας Σαλαμίνας-Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Πυλίου Κω-Πανελευσινιακός
Προοδευτική-ΑΟ Καραβάς
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι
Ρεπό: Εθνικός
.
(28/11) 6η Αγωνιστική 17η (27/2)
Αίας Σαλαμίνας-Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Πυλίου Κω
Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική
Πανελευσινιακός-Αστέρας Βάρης
ΑΟ Καραβάς-Εθνικός
Ρεπό: Κερατσίνι
.
(5/12) 7η Αγωνιστική 18η (5/3)
Αιολικός-ΑΟ Πυλίου Κω
Προοδευτική-Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης-Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων
Κερατσίνι-ΑΟ Καραβάς
Ρεπό: Πανελευσινιακός
.
(12/12) 8η Αγωνιστική 19η (13/3)
Προοδευτική-Αιολικός
ΑΟ Πυλίου Κω-Αστέρας Βάρης
Αίας Σαλαμίνας-Εθνικός
Αήττητος Σπάτων-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβάς
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
.
(19/12) 9η Αγωνιστική 20ή (20/3)
Αιολικός-Αστέρας Βάρης
Εθνικός-Προοδευτική
Κερατσίνι-Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Καραβάς-Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω
.
(9/1) 10η Αγωνιστική 21η (27/3)
Εθνικός-Αιολικός
Προοδευτική-Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΟ Καραβάς
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Αστέρας Βάρης
.
(16/1) 11η Αγωνιστική 22η (3/4)
Κερατσίνι-Εθνικός
ΑΟ Καραβάς-Αστέρας Βάρης
Πανελευσινιακός-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Πυλίου Κω
Θύελλα Ραφήνας-Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Αιολικός

Karekos728x90