Electronet_Prodromou_728x90px

Με επιτυχία οι αγώνες ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ12)

  • SportLesvos
  • Κατηγορία Στίβος

Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Λέσβου πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία το Σάββατο 08/06/2019 στο Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης, οι Αγώνες ΜΙΝΙ Παμπαίδων και Παγκορασίδων για αθλητές -αθλήτριες κάτω των 12 ετών με την μορφή των «kid’s Athletics». 

Στους αγώνες συμμετείχαν γύρω στα 155 παιδιά από τα παρακάτω σωματεία της ΕΑΣ: ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ-ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ-ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΓΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ-ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ. Οι μικροί αθλητές και αθλήτριες, πέρασαν ένα δημιουργικό απόγευμα αγωνίστηκαν, διασκέδασαν και χάρηκαν την πρώτη επίσημη συμμετοχή τους σε αγώνες κλασικού αθλητισμού μέσα από το παιχνίδι. Σε όλα τα παιδιά μετά το τέλος του αγωνιστικού προγράμματος απονεμήθηκαν αναμνηστικά διπλώματα για την συμμετοχή τους.

Το Δ.Σ. της Ένωσης συγχαίρει τους πρωταγωνιστές, όλα τα παιδιά για την συμμετοχή και την προσπάθειά τους, όλα τα παιδιά των ακαδημιών των σωματείων της που έλαβαν μέρος και που αποτελούν το μέλλον του Κλασικού Αθλητισμού της Λέσβου, με την ευχή να συνεχίσουν με το ίδιο ενδιαφέρον και ζήλο με τα αγωνίσματα του στίβου και τα επόμενα χρόνια.

Ευχαριστούμε θερμά τα μέλη του Συνδέσμου Κριτών Κλασικού Αθλητισμού Λέσβου για την πολύτιμη εθελοντική υποστήριξη και συνεργασία τους για την επιτυχία της διοργάνωσης, την γιατρό των αγώνων, τους προπονητές των σωματείων για την βοήθειά τους στον συντονισμό των παιδιών, τους γονείς και το φίλαθλο κοινό που παραβρέθηκε και υποστήριξε τις προσπάθειες των μικρών αθλητών από τις κερκίδες, αλλά και τους κ.κ. Σταθάκη και Ζαχαρίου για το ενδιαφέρον τους και την εθελοντική τους παρουσία, εκπροσωπώντας το Περ-κό Τμήμα Φυσικοθεραπείας Λέσβου, Χίου , Σάμου του Π.Σ.Φ. 

Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων:


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

30Μ ΜΙΝΙ ΠΚ 

1 ΠΑΝΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2011 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.8
2 ΚΟΠΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2011 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 5.9
3 ΓΙΑΝΕΛΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2011 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 6.3

30Μ ΜΙΝΙ ΠΠ 

1 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 5.9
2 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2011 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 6.9

50Μ ΜΙΝΙ ΠΚ 

1 ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 7.7
1 ΚΑΝΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 7.7
3 ΜΑΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 7.9
4 ΒΕΡΒΕΡΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 8.0
5 ΣΑΒΒΑ ΦΩΤΟΥΛΑ 2009 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.2
6 ΒΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.3
6 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΛΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.3
8 ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.4
9 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 8.5
9 ΛΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.5
11 ΣΠΑΘΗ ΧΑΡΙΦΙΛΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.6
12 ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.0
13 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ - ΑΔ 2010 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 8.9
13 ΚΑΡΑΔΕΝΙΖΛΗ ΚΛΕΙΩ-ΜΙΧ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.9
15 ΤΣΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.0
16 ΚΡΟΙΤΟΡ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 9.1
16 ΡΟΥΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 9.1
16 ΜΟΣΧΟΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 9.1
19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.2
20 ΧΙΩΤΗ ΕΛΛΗ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.3
21 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 9.4
22 ΤΣΙΛΟΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.5
23 ΒΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2019 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 9.8
24 ΞΕΝΙΤΕΛΛΗ ΜΥΡΤΩ-ΧΡΥΣΟΒ. 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.2
25 ΚΑΝΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.9

50Μ ΜΙΝΙ ΠΠ 

1 KOYΛΑΞΙΖΕΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 7.6
2 ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 7.9
3 ΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.0
3 ΛΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 8.0
5 ΦΑΜΠΙΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 8.1
6 ΜΑΣΑΤΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 8.4
7 ΜΑΝΤΟΣ ΔΗΜ-ΜΙΧ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.6
7 ΓΑΛΗΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 8.6
9 ΚΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 8.9
10 ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.2
11 ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2010 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.7
12 ΓΡΟΥΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.7

50Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΙΝΙ ΠΚ 

1 EMMΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 9.2
2 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 9.4
3 ΧΑΧΑΔΑΚΗ ΧΑΡΙΑ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.7
3 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 9.7
5 ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.8
6 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 9.9
6 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 2009 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 9.9
8 ΣΠΑΘΗ ΧΑΡΙΦΙΛΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.0
8 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 10.0
8 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΡΑΦ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 10.0
11 ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.1
12 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΑΔΕΛ 2010 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.4
13 ΡΟΥΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 11.1
14 ΚΑΡΑΔΕΝΙΖΛΗ ΚΛΕΙΩ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 11.2
14 ΤΣΙΛΟΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11.2
16 ΚΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2010 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11.5
16 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2009 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 11.5
18 ΚΟΥΤΖΑΒΕΚΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2010 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12.0
19 ΜΠΙΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 12.6
20 ΓΟΜΕΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2010 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 13.6

50M EMΠΟΔΙΑ ΜΙΝΙ ΠΠ 

1 ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 8.9
1 ΦΑΜΠΙΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 8.9
3 ΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 9.0
4 ΛΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 9.4
5 ΚΩΣΤΕΛΛΕΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 9.8
6 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 2010 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10.3
7 ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.4
7 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2009 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10.4
9 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.5
10 ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2010 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.9


400Μ ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΙΝΙ ΠΚ (ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΚΥΚΛΙΚΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΟ) 

1 ΛΑΜΠΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.42.7
2 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 1.50.0
3 ΜΩΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.59.1
4 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.59.3
5 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 2009 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 2.02.5
6 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 2.03.6
7 ΧΙΩΤΗ ΕΛΛΗ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.10.2
8 ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 2009 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.15.6
9 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΕΛΕΝΗ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 2.17.9
10 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 2.18.5
11 ΚΟΥΤΖΑΒΕΚΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2010 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 2.19.7
12 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΦΑΝΗ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 2.23.8
13 ΣΙΜΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 2.24.1

400Μ ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΙΝΙ ΠΠ (ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΚΥΚΛΙΚΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΟ) 

1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΓΓ. 2008 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.02.6
2 ΠΑΝΤΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2008 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.06.4
3 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 2.10.2
4 ΤΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 2.10.9
5 ΑΓΙΑΣΣΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 2.11.9

2000Μ ΒΑΔΗΝ ΜΙΝΙ ΠΚ 

1 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 13.33.4
2 ΣΟΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΤΑΞΙΑΡΧ. 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 14.51.0

2000Μ ΒΑΔΗΝ ΜΙΝΙ ΠΠ 

1 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 13.57.1

ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΜΙΝΙ ΠΚ

1 ΜΑΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 2.00
2 ΚΑΝΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 1.89
3 ΚΟΥΜΕΛΛΗ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ-ΒΑΡΒ. 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.85
4 ΜΑΡΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ 2009 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.82
5 ΒΕΡΒΕΡΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 1.74
6 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΕΛΕΝΗ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.71
7 ΧΑΧΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 1.56
8 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2008 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.56
9 ΣΙΜΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 1.52
10 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΦΑΝΗ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.49
11 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.42
12 ΜΟΣΧΟΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.40
13 ΞΕΝΙΤΕΛΛΗ ΜΥΡΤΩ-ΧΡΥΣΟΒ. 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 1.37
14 ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.37

ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΜΙΝΙ ΠΠ

1 ΚΟΥΛΑΞΙΖΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 1.84
2 ΜΑΣΑΤΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 1.61
3 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΟΥΚΑΣ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.58
4 ΘΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.51
5 ΚΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΡΙΩΝ ΓΣ 1.35
6 ΦΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.33


ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΝΙ ΠΚ 

1 ΚΟΥΜΕΛΛΗ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ-ΒΑΡΒ. 2008 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 8.47
2 ΚΡΟΙΤΟΡ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 7.08
3 ΜΑΡΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ 2009 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.73
4 ΓΟΜΜΕΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2010 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 5.09
5 ΤΣΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 5.02
6 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2008 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.00
7 ΚΑΝΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4.86
8 ΣΟΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 4.40
9 ΒΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.98
10 ΠΙΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 3.58


ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΝΙ ΠΠ

1 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 5.52
2 ΧΑΛΚΟΔΑΙΜΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 5.43
3 ΑΓΙΑΣΣΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 5.26
4 ΓΡΟΥΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.23
5 ΦΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧ 2010 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.33

ΑΚΟΝΤΙΟ ΜΙΝΙ ΠΚ

1 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 17.16
2 ΒΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 6.60
3 ΛΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 6.45
4 ΚΟΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2010 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 6.00


ΑΚΟΝΤΙΟ ΜΙΝΙ ΠΠ

1 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2009 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12.00
2 ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2010 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.35
3 ΧΑΛΚΟΔΑΙΜΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 9.12
4 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 8.90
5 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 8.60
6 ΜΑΝΤΟΣ ΔΗΜ.-ΜΙΧΑΗΛ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 7.60
7 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 2010 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 7.40
8 ΤΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 6.90
9 ΘΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2010 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 6.05
10 ΚΩΣΤΕΛΛΕΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2007 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 5.97


ΜΙΚΤΗ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50Μ ΜΙΝΙ ΠΠ/ΠΚ

1 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 1.30
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ 2008
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 2010
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008
ΛΑΜΠΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΘΗΑΝ 2009
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2010

2 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.36
ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 2009
ΠΑΝΤΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2008
ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2010
ΣΑΒΒΑ ΦΩΤΟΥΛΑ 2009
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2008
ΜΩΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 2009

Karekos728x90