Αργυρού, Κάσσου και Φιάσκα στη λίστα των «171» του ΣΕΓΑΣ

  • SportLesvos
  • Κατηγορία Στίβος

Συνολικά 171 αθλητές και αθλήτριες περιλαμβάνει η λίστα, που απέστειλε ο ΣΕΓΑΣ στην Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή. Πρόκειται για την «ελίτ» του ελληνικού στίβου σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες, που προτείνεται να έχουν πρόσβαση στα στάδια της χώρας στην πρώτη φάση επανεκκίνησης του αθλητισμού. 

Μεταξύ αυτών και τρεις αθλήτριες από τη Λέσβο. Ο λόγος για τη Μαρίτα Αργυρού, που ανήκει στον ΓΣ «Ελευθέριος Βενιζέλος» και προπονείται με τον Π. Χατζηαναστασιάδη στον Άγιο Κοσμά, τη Μαρία Κάσσου, που ανήκει στον ΓΣ «Αρίων Μυτιλήνης» και προπονείται με τον Παράσχο Κανλή, καθώς και την Όλγα Φιάσκα, που ανήκει στην Αθλοκίνηση Μυτιλήνης και προπονείται με τον Γρηγόρη Κοντό.

Διευκρινίζεται πως όλοι οι αθλητές και αθλήτριες της συγκεκριμένης λίστας περιλαμβάνονται στην προολυμπιακή ομάδα, στις τέσσερις κατηγορίες σχεδιασμού, στην κατηγορία στήριξης, καθώς και στις προεθνικές ομάδες Κ20 και Κ18.

Αναλυτικά τα ονόματα και οι χώροι άθλησης τους:

1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΡΙΕΡ ΜΙΤΣ ΟΑΚΑ
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΥΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΑΚΑ
3 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΑΚΑ
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΟΥΛΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΑΚΑ
5 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΑΚΑ
6 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ ΜΗΚΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΑΚΑ
7 ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛ. ΟΑΚΑ-ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛ.  ΟΑΚΑ-ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
9 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΟΑΚΑ
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΟΑΚΑ-ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
11 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΥΨΟΣ ΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΑΚΑ
12 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
13 ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
14 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 400 Μ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
15 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 200Μ  ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
16 ΠΡΙΒΙΛΕΝΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
17 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΥΨΟΣ ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.
18 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.
19 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ ΒΑΔΗΝ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘ. ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
20 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
22 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛ. ΔΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
23 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 400 Μ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ
25 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΤΑΘΛΟ ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
26 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΛΙΛΗ ΜΗΚΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ
27 ΖΗΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 100Μ  ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
28 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΚ ΠΑΤΡΩΝ
29 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 4Χ400 Μ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
30 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 4Χ400 Μ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
31 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4Χ400 Μ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΗ ΝΤ. ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ
32 ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 4Χ400 Μ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Μ. ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤ. 4Χ400 Μ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧ. ΟΑΚΑ
34 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4Χ400 Μ ΧΑΝΤΖΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
35 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 110 Μ ΕΜΠ ΣΔΡΟΛΛΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΑΚ ΔΡΑΜΑΣ
36 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. ΟΑΚΑ
37 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΥΨΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΑΚΑ
38 ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΥΨΟΣ ΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΑΚΑ
39 ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΗΣΤΗ ΥΨΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ-ΛΩΡΑ ΟΑΚΑ
40 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ. ΟΑΚΑ
41 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ Δ. ΟΑΚΑ
42 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝ. ΜΗΚΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ Γ. ΟΑΚΑ
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ. ΟΑΚΑ
44 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1500 Μ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ. ΟΑΚΑ
45 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ. ΟΑΚΑ
46 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 800 Μ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ. ΟΑΚΑ
47 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 800 Μ ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΟΑΚΑ
48 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 400 Μ ΕΜΠ ΣΟΠΟΥΚΟΒΑ ΓΙΑΝ. ΟΑΚΑ
49 ΜΑΛΤΑΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΥΨΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ Δ. 0ΑΚΑ
50 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΔΟΝΔΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝ. ΟΑΚΑ
51 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 100Μ  ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
52 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 400 Μ ΕΜΠ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
53 ΤΡΥΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 200Μ  ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
54 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ 400 Μ ΕΜΠ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
55 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
56 ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 100Μ    ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
57 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
58 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 100Μ  ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
59 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 400 Μ ΕΜΠ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
60 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 100Μ  ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
61 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΤΑ 400 Μ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
62 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 400Μ ΕΜΠ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
63 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 100Μ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
64 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 800 Μ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝ. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
65 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΥΨΟΣ ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
66 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΥΨΟΣ ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
67 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ Γ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
68 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΝΘΕΤΑ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ Γ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
69 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΤΑΣΟΣ ΣΦΑΙΡΑ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
70 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 100Μ  ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
71 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΦΗ ΜΗΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
72 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΜΗΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
73 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
74 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΚΟΣ ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
75 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 400 Μ ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
76 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 400 Μ ΕΜΠ ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
77 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
78 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
79 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
80 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
81 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΦΑΙΡΑ ΧΑΤΖΗΣΤΑΘΗΣ ΣΤ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
82 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΧΑΤΖΗΣΤΑΘΗΣ ΣΤ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
83 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΩΡΑ ΑΚΟΝΤΙΟ ΤΣΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
84 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 10ΧΛΜ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
85 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 100Μ  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Κ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
86 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
87 ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΗ ΝΤ. ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ
88 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΣΤΗΠΛ ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝ. ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ
89 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 400 Μ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ Α. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ
90 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 100 Μ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ
91 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Γ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ
92 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100Μ  ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
93 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜ.
94 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜ.
95 ΦΥΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΚ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
96 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΚ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
97 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ ΒΑΔΗΝ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΑΚ-ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
98 ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ ΣΦΥΡΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΑΚ-ΧΑΝΙΩΝ
99 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ-ΠΤΟΛΕΜ.
100 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1500 Μ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
101 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΗΠΛ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
102 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 5ΧΛΜ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ. ΟΑΚΑ
103 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10ΧΛΜ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
104 ΤΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10 ΧΛΜ ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ. ΑΓ.ΚΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ
105 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΑΘ. ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ. ΑΓ.ΚΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ
106 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 10 ΧΛΜ ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ. ΑΓ.ΚΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ
107 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
106 ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν ΔΑΚ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
107 ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΦΗ ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν ΔΑΚ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
108 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 10ΧΛΜ ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΒ. ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
109 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 800 Μ ΓΟΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛ ΟΑΚΑ
110 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 800 Μ ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡ. ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
111 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 110 Μ ΕΜΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΘΑΝ. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
112 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠ ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ
113 ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΣΥΝΘΕΤΑ ΓΥΛΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΚ-ΣΕΡΒΙΩΝ
114 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΘΑΝ. ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ
115 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 400Μ  ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤ. ΔΑΚ ΡΟΔΟΥ
116 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 200Μ ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 
117 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 200Μ ΒΕΡΓΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΔΑΚ ΒΛΑΧΙΩΤΗ  
118 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 3000Μ Φ.Ε. ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΑΚ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 
119 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΟΑΚΑ
120 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΑΚ ΝΥΓΡΙΤΑΣ
121 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 400Μ ΜΑΤΖΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
123 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 800Μ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΑΚΑ
124 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1500Μ ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
125 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΟΣ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ
126 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
127 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΑΚΑ
128 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΕΦΑΝΗ ΦΩΤΗΣ  ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
129 ΛΑΒΑΣΣΑ ΔΑΦΝΗ  3.000Μ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ  ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
130 ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 110μ. ΕΜΠ. ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΚ  ΣΕΡΡΩΝ
131 ΤΡΕΝΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 110μ. ΕΜΠ. ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
132 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 400μ. ΕΜΠ ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 
133 ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10.000 ΒΑΔΗΝ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΗΣ ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
134 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10.000 ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ
135 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΥΨΟΣ ΚΕΣΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΑΚ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ
136 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΚΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠ. ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
137 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΚΟΣ ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝ. ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
138 ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΔΕΑΣ/ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΚΟΣ ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ  ΧΑΪΔΩ ΔΑΚ  ΑΛΜΥΡΟΥ
139 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
140 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  ΜΩΡΑΊΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ
141 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
142 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ
143 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΑΚ-ΧΑΝΙΩΝ
144 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
145 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΚ  ΜΑΝΔΡΩΝ 
146 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 100μ. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
148 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 200μ/400μ.  ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
149 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  200μ.  ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
150 ΖΕΝΑΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 400μ.  ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΑΚ ΡΟΔΟY
151 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.500μ.  ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΔΑΚ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 
152 ΖΕΝΑΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 100μ. ΕΜΠ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΑΚ ΡΟΔΟΥ 
153 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 400μ.ΕΜΠ ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
154 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡ. 400μ.ΕΜΠ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
155 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2.000μ. Φ.Ε. ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΑΚ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ
156 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΥΨΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓιΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΔΑΚ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
157 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΟΑΚΑ 
158 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΟΑΚΑ 
159 ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ
160 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ  ΜΗΚΟΣ/ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
161 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΗΚΟΣ ΚΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
162 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ  ΔΑΚ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
163 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
164 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ/ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ 
165 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΣΕΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 
166 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.
167 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ/ΑΡΕΤΗ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛ.
168 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ  
169 ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ/ΛΥΔΙΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 
170 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
171 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ