Απαγορεύεται η χρήση ή επαναδημοσίευσή του σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.
Συνέχεια στο πρωτάθλημα παίδων της ΤΕ ΕΟΚ Λέσβου, με ενδιαφέρουσες συναντήσεις και στους δύο φετινούς ομίλους της κατηγορίας, που χαρακτηρίστηκαν από μεγάλα σκορ.
ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 16-68
Διαιτητές: Ροδίτης Κ.
Ημίχρονο: 7-32
Δεκάλεπτα: 5-18, 2-14, 4-18, 5-18
ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ (Καραγιάννης): Λιάκος 4(1), Χατζημωυσής 2, Νικολλί 8, Στυλιανός 2, Κούνης, Πέτρου, Γαλανός, Κιουλάφας, Κανδύλης, Χρυσίδης, Βαλανάς
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ (Γαρμπιδάκης): Ζυμβραγουδάκης 15, Κουτζαμάνης 11, Σκολαρίκης 8, Χαρέλλης 9(1), Καλδέλλης 6, Ψαριανός 15, Γανώσης 4, Βουσβούκης, Νάρτα, Καλλίας
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 99-17
Διαιτητές: Καρακλά
Ημίχρονο: 57-3
Δεκάλεπτα: 29-3, 28-0, 22-3, 20-11
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ (Σάμιος): Καλλοντζής 13, Ντινιάς 8, Γκαγκουλής 6, Αναγνώστου 12, Κριαράς 4, Καλλιοντζής Θ. 4, Βαλσαμίδης 6, Ταγκαλάκης 18, Κελεμένης 10, Ελευθεριάδης 4, Πατσέλλης 10, Καμπουρέλλης 4
ΑΙΟΛΙΚΟΣ (Γκούμας): Μοσχόβης Γ. 6, Σισμανίδης 3, Γκούμας 7, Μοσχόβης Ε. 1, Αρτζέντ, Μωραίτης, Ιντζιρτζης, Βαγής, Κυριακίδης
ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 95-31
Διαιτητές: Τσεκούρας
Ημίχρονο: 57-5
Δεκάλεπτα: 29-2, 28-3, 22-15, 16-11
ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (Προκοπίου): Λαμπρινίδης 16, Κουτσκουδής 7, Ζερβάκης 9(1), Μισαηλίδης 10, Χατζηγιάννης 6, Δουμούζης 5, Λημναίος 23, Τσίκλος 7, Τσουκαλοχωρίτης 4, Κουτσκουδής Σ. 5(1), Τζωρτζάτος 3, Μπαλής
ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ (Καραμανώλης): Θεοδωρίδης 14(1), Πολάτος 1, Διάκος 7(1), Κυριάκος 6, Παπαδόπουλος 3, Κουκώνης, Καρίπης, Μανωλάκας
SPORTS CLUB MYTILINI – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 60-14
Διαιτητές: Κωστακέλλη
Ημίχρονο: 24-3
Δεκάλεπτα: 14-0, 10-3, 14-7, 22-4
SC MYTILINI (Αλμπάνης): Γιαλούρης 13(1), Φανάρας 9, Βάρκας 2, Τελωνιάτης 2, Στυλιανίδης 6, Πανσεληνάς 6, Ταγκαλάκης 8, Βουνάτσος 4, Πεντογένης 4,Πατσέλης 6, Πινάκης
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ (Καραγιάννης): Τσαπώνης 6(1), Ιωσηφέλλης 4, Μπάλικας 2, Ευαγγέλου Ν. 2, Ευαγγέλου Α., Ευαγγέλου Δ., Γεωργακής Δ., Γεωργακής Π.
Βαθμολογίες
Πρωτάθλημα παίδων - 1ος Όμιλος | Β. | Ν.-Η. | |
1. | Αίολος Μυτιλήνης | 6 | 3-0 |
2. | Παλλεσβιακός | 5 | 2-1 |
3. | Θησέας Παναγιούδας | 4 | 1-0 |
4. | ΑιολικόςΕρμής Παμφίλων | 3 | 0-3 |
Πρωτάθλημα παίδων - 2ος Όμιλος | Β. | Ν.-Η. | |
1. | Αιγέας Πλωμαρίου | 5 | 2-1 |
2. | Sports Club Mytilini | 4 | 2-0 |
3. | Ολυμπιάς Μηθύμνης | 3 | 0-3 |
4. | Ερμής Παμφίλων | 2 | 1-0 |
5. | Αρισβαίος Καλλονής | 1 | 0-1 |