![Sportlesvos.gr Logo](/images/logo-sportlesvos-wh-new.png)
Απαγορεύεται η χρήση ή επαναδημοσίευσή του σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.
"Μπάλα στον Αέρα" 99 FM. Ακούστε Ζωντανά
Το ΑΠΣ Πάτραι αντιμετωπίζει εκτός έδρας ο Αιολικός αύριο Κυριακή στις 3 το μεσημέρι, στο πλαίσιο της 10ς αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής.
Oι "κυανόλευκοι" θέλουν να δώσουν συνέχεια στις καλές εμφανίσεις και να πάρουν τους τρεις βαθμούς της νίκης που θα τους διατηρήσουν στην πρώτη θέση, καθώς ακολουθεί πρόγραμμα "φωτιά" μέχρι την ολοκλήρωση του πρώτου γύρου.
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας προερχόμενοι από βαριά ήττα 5-0 από το Πύλι και γνωρίζουν ότι έχουν δύσκολο έργο κόντρα στον Αιολικό που είναι το φαβορί, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν θα διεκδικήσουν ότι μπορούν από τον αγώνα.
Στο αγωνιστικό μέρος, ο Αιολικός ολοκληρώνει την προετοιμασία του σήμερα το πρωί με μοναδικό αμφίβολο τον Μπιέλομπρεκ που νιώθει κάποιες ενοχλήσεις. Τέλος, στην πόρτα της εξόδου βρίσκεται ο Τσαμπουράκης ο οποίος θα συνεχίσει σε άλλη ομάδα.