Απαγορεύεται η χρήση ή επαναδημοσίευσή του σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.
Με εννέα ομάδες θα πραγματοποιηθεί τελικά φέτος το πρωτάθλημα της Β1 Κατηγορίας, αφού εκτός του νεοιδρυθέντα Απόλλωνα Δαφίων, δήλωσε τελικά συμμετοχή την τελευταία στιγμή κυριολεκτικά και ο Έφηβος Παμφίλων.
Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Ορφέας Κεραμειών
Αρίων Παλαιοκήπου-Απόλλων Δαφίων
Εθνικός Θερμής-Μακαρέας Άγρας
Αστέρας Ιππείου-Έφηβος Παμφίλων
Ρεπό: Ταξιάρχης Μανταμάδου
2η Αγωνιστική
Ορφέας Κεραμειών-Αρίων Παλαιοκήπου
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Μακαρέας Άγρας-Έφηβος Παμφίλων
Απόλλων Δαφίων-Αστέρας Ιππείου
Ρεπό: Εθνικός Θερμής
3η Αγωνιστική
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Αρίων Παλαιοκήπου
Εθνικός Θερμής-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Αστέρας Ιππείου-Ορφέας Κεραμειών
Μακαρέας Άγρας-Απόλλων Δαφίων
Ρεπό: Έφηβος Παμφίλων
4η Αγωνιστική
Ορφέας Κεραμειών-Μακαρέας Άγρας
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Έφηβος Παμφίλων
Αρίων Παλαιοκήπου-Αστέρας Ιππείου
Εθνικός Θερμής-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Ρεπό: Απόλλων Δαφίων
5η Αγωνιστική
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Αστέρας Ιππείου
Έφηβος Παμφίλων-Εθνικός Θερμής
Μακαρέας Άγρας-Αρίων Παλαιοκήπου
Απόλλων Δαφίων-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Ρεπό: Ορφέας Κεραμειών
6η Αγωνιστική
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Ορφέας Κεραμειών
Εθνικός Θερμής-Απόλλων Δαφίων
Αστέρας Ιππείου-Μακαρέας Άγρας
Έφηβος Παμφίλων-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Ρεπό: Αρίων Παλαιοκήπου
7η Αγωνιστική
Ορφέας Κεραμειών-Εθνικός Θερμής
Αρίων Παλαιοκήπου-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Μακαρέας Άγρας-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Απόλλων Δαφίων-Έφηβος Παμφίλων
Ρεπό: Αστέρας Ιππείου
8η Αγωνιστική
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Απόλλων Δαφίων
Εθνικός Θερμής-Αρίων Παλαιοκήπου
Αστέρας Ιππείου-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Έφηβος Παμφίλων-Ορφέας Κεραμειών
Ρεπό: Μακαρέας Άγρας
9η Αγωνιστική
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Μακαρέας Άγρας
Αρίων Παλαιοκήπου-Έφηβος Παμφίλων
Αστέρας Ιππείου-Εθνικός Θερμής
Απόλλων Δαφίων-Ορφέας Κεραμειών
Ρεπό: Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
10η Αγωνιστική
Ορφέας Κεραμειών-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Απόλλων Δαφίων-Αρίων Παλαιοκήπου
Μακαρέας Άγρας-Εθνικός Θερμής
Έφηβος Παμφίλων-Αστέρας Ιππείου
Ρεπό: Ταξιάρχης Μανταμάδου
11η Αγωνιστική
Αρίων Παλαιοκήπου-Ορφέας Κεραμειών
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Έφηβος Παμφίλων-Μακαρέας Άγρας
Αστέρας Ιππείου-Απόλλων Δαφίων
Ρεπό: Εθνικός Θερμής
12η Αγωνιστική
Αρίων Παλαιοκήπου-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Εθνικός Θερμής
Ορφέας Κεραμειών-Αστέρας Ιππείου
Απόλλων Δαφίων-Μακαρέας Άγρας
Ρεπό: Έφηβος Παμφίλων
13η Αγωνιστική
Μακαρέας Άγρας-Ορφέας Κεραμειών
Έφηβος Παμφίλων-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Αστέρας Ιππείου-Αρίων Παλαιοκήπου
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Εθνικός Θερμής
Ρεπό: Απόλλων Δαφίων
14η Αγωνιστική
Αστέρας Ιππείου-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Εθνικός Θερμής-Έφηβος Παμφίλων
Αρίων Παλαιοκήπου-Μακαρέας Άγρας
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Απόλλων Δαφίων
Ρεπό: Ορφέας Κεραμειών
15η Αγωνιστική
Ορφέας Κεραμειών-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Απόλλων Δαφίων-Εθνικός Θερμής
Μακαρέας Άγρας-Αστέρας Ιππείου
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Έφηβος Παμφίλων
Ρεπό: Αρίων Παλαιοκήπου
16η Αγωνιστική
Εθνικός Θερμής-Ορφέας Κεραμειών
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Αρίων Παλαιοκήπου
Ειρήνη Ν. Κυδωνιών-Μακαρέας Άγρας
Έφηβος Παμφίλων-Απόλλων Δαφίων
Ρεπό: Αστέρας Ιππείου
17η Αγωνιστική
Απόλλων Δαφίων-Ειρήνη Ν. Κυδωνιών
Αρίων Παλαιοκήπου-Εθνικός Θερμής
Ταξιάρχης Μανταμάδου-Αστέρας Ιππείου
Ορφέας Κεραμειών-Έφηβος Παμφίλων
Ρεπό: Μακαρέας Άγρας
18η Αγωνιστική
Μακαρέας Άγρας-Ταξιάρχης Μανταμάδου
Έφηβος Παμφίλων-Αρίων Παλαιοκήπου
Εθνικός Θερμής-Αστέρας Ιππείου
Ορφέας Κεραμειών-Απόλλων Δαφίων
Ρεπό: Ειρήνη Ν. Κυδωνιών