Πλήρωσε τα λάθη του στο τέλος

08/11/2021 - 20:30 Τελευταία τροποποίηση στις 09/11/2021 - 10:36

Την πρώτη εντός έδρας ήττα γνώρισε χθες ο Παπάδος από τον ΒΑΟΛ για την 3η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ΄ Εθνική, σε ένα παιχνίδι στο οποίο ήταν ανταγωνιστικός αλλά πλήρωσε τα λάθη του στην τελευταία περίοδο.

Η ομάδα του Γιώργου Καραμβάλη παρόλο που στο πρώτο δεκάλεπτο έμεινε πίσω με 9 πόντους,κατάφερε να ανακάμψει και να βρεθεί στο ημίχρονο στο +1. Η τρίτη περίοδος έληξε στο 41-45, ωστόσο στην τελευταία περίοδο οι γηπεδούχοι σκόραραν μόνο πέντε πόντους και μοιραία η ομάδα της Χίου πήρε το ροζ φύλλο αγώνα με τελικό σκορ 46-62.