Πάνοπλος κόντρα στον Άγιαξ Ταύρου

18/02/2011 - 13:53 Τελευταία τροποποίηση στις 18/02/2011 - 14:35

Στην ευχάριστη θέση να έχει όλους τους ποδοσφαιριστές του ετοιμοπόλεμους βρίσκεται ο Φώτης Κοκκινέλλης, λίγα 24ωρα πριν από ο κρίσιμο ματς κόντρα στον Άγιαξ Ταύρου, στα πλαίσια της 18η Αγωνιστικής στον 8ο όμιλο του Περιφερειακού Πρωταθλήματος.

Στον Αιολικό δεν αντιμετωπίζουν κανένα πρόβλημα τραυματισμού, ενώ και σε επίπεδο καρτών, το απουσιολόγιο του Μυτιληνιού προπονητή είναι λευκό.

Μάλιστα, μέσα σε όλα αυτά υπήρξε και μια ευχάριστη είδηση σήμερα το πρωί, αφού εκδόθηκε -επιτέλους- το δελτίο του Κίμωνα Τουμπακάρη, που αποκτήθηκε κατά τη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου ως ελεύθερος από την ΑΕΛΚ, με τον Κοκκινέλλη να τον συμπεριλαμβάνει στα πλάνα του για το κυριακάτικο ματς στον "Ταρλά", χωρίς να αποκλείεται να του δώσει και κάποια λεπτά συμμετοχής.

Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης, με διαιτητή τον Κουντουριώτη (Δυτικής Αττικής) και βοηθούς τους Στρατή και Μανάλη, από τον ίδιο Σύνδεσμο.