Φιλική ήττα για τον Αιολικό 3-2 από τον Αγροτικό Αστέρα

01/11/2023 - 18:11 Τελευταία τροποποίηση στις 01/11/2023 - 19:59

Ο Αιολικός αντιμετώπισε το μεσημέρι της Τετάρτης 1 Νοεμβρίου σε φιλική αναμέτρηση τον Αγροτικό Αστέρα, γνωρίζοντας την ήττα με σκορ 3-2.

Ο Απόστολος Χαραλαμπίδης έδωσε χρόνο συμμετοχής στους περισσότερους παίκτες, χρησιμοποιώντας διαφορετικές εντεκάδες σε κάθε ημίχρονο.

Ο Αγροτικός Αστέρας προηγήθηκε πέναλτι, όμως ο Zakaric ισοφάρισε στη συνέχεια. Ο Αστέρας προηγήθηκε ξανά, με τον Zakaric και πάλι να φέρνει την ισορροπία στον αγώνα. Με πέναλτι η ομάδα του Αγροτικού Αστέρα πήρε τη νίκη 3-2.

Υπενθυμίζεται ότι ο Αιολικός το Σάββατο 4/11 στις 15:30 θα αναμετρηθεί ξανά σε φιλικό αγώνα με τον Μακεδονικό.

Αιολικός Α ημίχρονο: Dokic, Κεχαγιάς, Singh, Ουνγιαλίδης, Μούχαλης, Κριμιζάς, Καγκελίδης, Achahbar, Γαλεάδης, Ιωάννου, Kordic

Αιολικός Β ημίχρονο: Milojevic, Maksimenko, Löhmannsröben, Κολλαράς, Καρανίκας, Kace, Τριανταφυλλάκος, Zakaric, Yoke, Nnomo, Μανούσος