Απαγορεύεται η χρήση ή επαναδημοσίευσή του σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.
Πλήρης αγωνιστική δράση στο βόλεϊ στις κατηγορίες γυναικών, κορασίδων, παγκορασίδων Α' και Β'.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά ημέρα και οι βαθμολογίες:
Σάββατο (13/1)
Κατηγορία ΠΚΑ'
ΑΣ Αθληση 2 – ΑΣ Αθληση 1 4-0 (15-4, 15-10, 16-14, 15-5)
ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 2 – ΓΑΣ Λέσβου 0-4 (4-15, 2-15, 2-15, 8-15)
Κατηγορία Κορασίδων
Μυτιλήνης ΑΟ – ΑΣ Παγγεραγωτικός 0-4 (3-15, 5-15, 10-15, 9-15)
Κυριακή (7/1)
Κατηγορία ΠΚΑ'
ΑΠΣ Αναγέννηση Αγιάσου – ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 3 3-4 (16-14, 10-15, 9-15, 18-20, 15-13, 8-10)
ΓΦΠΣ Αιγεύς Πλωμαρίου – ΑΣ Παγγεραγωτικός 0-3 (7-25, 12-25, 8-25)
Κατηγορία ΠΚΒ'
Μυτιλήνης ΑΟ – ΑΠΣ Παπάδος Γέρας 1 3-0 (15-4, 15-4, 15-2)
ΑΠΣ Παπάδος Γέρας 2 – ΓΑΣ Λέσβου 0-3 (4-15, 5-15, 3-15)
ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 1 – ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 2 3-0 (15-12, 15-7, 15-9)
ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 3 3-0 (15-3, 15-7, 16-14)
Κατηγορία Κορασίδων
ΑΠΣ Αναγέννηση Αγιάσου - Μυτιλήνης ΑΟ 0-3 (24-26, 12-25, 16-25)
Κατηγορία Γυναικών
ΓΦΠΣ Αιγεύς Πλωμαρίου – Μυτιλήνης ΑΟ 0-3 (6-25, 9-25, 7-25)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ | |
1. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων | 5 | 15 | 15-0 |
2. | ΑΟ Μυτιλήνης | 6 | 15 | 15-3 |
3. | ΑΣ Παγγεραγωτικός | 5 | 9 | 9-6 |
4. | ΑΠΣ Παπάδος Γέρας | 5 | 4 | 5-12 |
5. | ΓΣ ΙΡΙΣ Λέσβου | 5 | 3 | 3-12 |
6. | ΓΦΠΣ Αιγέας Πλωμαρίου | 6 | 2 | 3-17 |
7. | ΑΣ Λήμνος SC | 0 | 0 | 0-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ | |
1. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων | 6 | 18 | 18-0 |
2. | ΑΣ Παγγεραγωτικός | 7 | 15 | 16-9 |
3. | ΓΑΣ Λέσβου | 5 | 9 | 9-7 |
4. | ΑΟ Μυτιλήνης | 7 | 3 | 6-18 |
5. | ΑΣ Λήμνος SC | 0 | 0 | 0-0 |
6. | ΑΠΣ Αναγέννηση Αγιάσου | 5 | 0 | 0-15 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ | |
1. | ΓΑΣ Λέσβου | 8 | 20 | 30-6 |
2. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 1 | 7 | 18 | 28-5 |
3. | ΑΠΣ Αναγέννηση Αγιάσου | 8 | 18 | 27-13 |
4. | ΑΣ Παγγεραγωτικός | 8 | 12 | 21-15 |
5. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 3 | 8 | 12 | 22-16 |
6. | ΑΟ Μυτιλήνης | 7 | 12 | 18-14 |
7. | ΑΣ Αθληση 2 | 8 | 5 | 19-24 |
8. | ΓΦΠΣ Αιγέας Πλωμαρίου | 8 | 5 | 10-27 |
9. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 2 | 8 | 3 | 5-28 |
10. | Λήμνος SC | 0 | 0 | 0-0 |
11. | ΑΣ Άθληση 1 | 8 | 0 | 0-32 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B’ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ | |
1. | ΑΟ Μυτιλήνης | 3 | 9 | 9-1 |
2. | ΓΑΣ Λέσβου | 3 | 9 | 9-1 |
3. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 1 | 4 | 9 | 10-3 |
4. | ΑΣ Παγγεραγωτικός | 4 | 6 | 7-6 |
5. | ΑΣ Άθληση | 2 | 3 | 3-3 |
6. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 2Α | 2 | 3 | 3-4 |
7. | ΠΣ Παπάδος Γέρας 2 | 3 | 3 | 3-6 |
8. | ΓΠΣ Ερμής Παμφίλων 3 | 3 | 0 | 0-9 |
9. | ΑΠΣ Παπάδος Γέρας 1 | 4 | 0 | 0-12 |