Δεν μπόρεσε να τον κοιτάξει στα μάτια

29/11/2021 - 17:23 Τελευταία τροποποίηση στις 29/11/2021 - 17:40
Βαριά ήττα γνώρισε ο Παπάδος από τον ανώτερο Μίλωνα με 41-79 χθες στο Κλειστό της Νεάπολης για την 5η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

Στο πρώτο μέρος η ομάδα του Γιώργου Καραμβάλη στάθηκε καλά στον αγωνιστικό χώρο με την διαφορά στο ημίχρονο να είναι στο +5 για τους φιλοξενούμενους, ωστόσο η ζημιά έγινε στο τρίτο δεκάλεπτο με τον Μίλωνα να χτίζει μεγάλη διαφορά (3-26) και στην ουσία εκεί να κρίνεται το παιχνίδι, ενώ η τελευταία περίοδος ήταν διαδικαστικού χαρακτήρα. Με μόλις 11 πόντους στο δεύτερο ημίχρονο ο Παπάδος σίγουρα δεν μπορούσε να διεκδικήσει κάτι από τον αγώνα, με τον Μίλωνα αντιθέτως να συνεχίζει το αήττητο σερί.