Με... χιόνια η πρώτη μετάδοση του ΟΤΕ Sport

29/10/2011 - 13:37 Τελευταία τροποποίηση στις 29/10/2011 - 13:58

Tο "OTE Sport" κάλυψε ζωντανά την πρεμιέρα της Football League, με την αναμέτρηση ανάμεσα σε Καλλιθέα και Διαγόρα, ενώ θα μεταδόσει και απ' ευθείας από την Κομοτηνή τη Δευτέρα στις 19:00 το ματς της ΑΕΛΚ κόντρα στον Πανθρακικό.

Ωστόσο, λίγο μετά το 30ο λεπτό του Α' Ημιχρόνου στο "Ελ Πάσο" έριξε... μαύρο στην οθόνη του και μια κάρτα ενημέρωνε τους τηλεθεατές της συνδρομητικής πλατφόρμας, πως λόγω τεχνικών προβλημάτων δε συνεχίζεται η μετάδοση.

Τελικά, η σύνδεση αποκαταστάθηκε στο ημίχρονο και οι συνδρομητές του OTE TV παρακολούθησαν τη συνέχεια του ματς, αλλά και το γκολ του Λημνιού Μαρουκάκη, που έδωσε τη νίκη στην ομάδα της Καλλιθέας με 1-0.

Αυτό που ελπίζουν όλοι, είναι να μην παρουσιαστούν ανάλογα προβλήματα και τη Δευτέρα, την ώρα του αγώνα της ΑΕΛΚ...