Οι δηλώσεις στη Συνέντευξη Τύπου [vid]

30/04/2012 - 11:15 Τελευταία τροποποίηση στις 30/04/2012 - 11:25

Θεαγένης Διονυσάτος και Μανώλης Καπίρης, αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα, μίλησαν στους δημοσιογράφους για τις εντυπώσεις τους από το ματς αλλά και για το πως βλέπουν τη συνέχεια του πρωταθλήματος, που μπαίνει στην τελική του ευθεία.

Ο προπονητής των φιλοξενούμενων στάθηκε στον απόλυτο αιφνιδιασμό που γνώρισε η ομάδα του στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης, όταν και βρέθηκε να χάνει στο 5λεπτο με σκορ 2-0, επισημαίνοντας πως στη συνέχεια έμεινε ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παικτών του, οι οποίοι θα μπορούσαν ακόμα και να έχουν ισοφαρίσει το ματς.

Από την πλευρά του ο Θεαγένης Διονυσάτος χαρακτήρισε ιδανικό το ξεκίνημα, όμως εστίασε στη χαλάρωση των συμπαικτών του μετά το 2-0, γεγονός που δημιούργησε κάποια προβλήματα στην ομάδα της Μυτιλήνης μετά το 2-1.