Ευχαριστίες σε Αιγάλεω και διαιτησία

28/01/2013 - 12:10

Verros_Aiolikos_training_2012Ο Αιολικός μπορεί να γνώρισε πικρή ήττα στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του χθεσινού αγώνα κόντρα στο Αιγάλεω, ωστόσο η διοίκηση της ομάδας της Μυτιλήνης απένειμε τα εύσημα στους γηπεδούχους για τη φιλοξενία, καθώς επίσης και στο διαιτητικό τρίο των Ψυχούλα, Σπανού και Μητρολιού από την Εύβοια, για τα σφυρίγματά τους.

Αναλυτικά: "Παρά την πικρία της ήττας μας με 1-0 στο 93ο λεπτό, αισθανόμαστε την υποχρέωση να ευχαριστήσουμε δημόσια την ποδοσφαιρική ομάδα του Αιγάλεω για την άψογη φιλοξενία της.

Επίσης θέλουμε να συγχαρούμε το διαιτητή κ. Ψυχούλα και τους βοηθούς Σπανό & Μητρολιό του Συνδέσμου Ευβοίας για την άψογη διαιτησία τους στον αγώνα της Κυριακής 27/01/13 ανάμεσα σε Αιγάλεω και Αιολικό.