Ημιτελικοί σήμερα...

22/12/2010 - 11:53 Τελευταία τροποποίηση στις 03/01/2011 - 14:39

Σε Ταρλά και Αγία Μαρίνα παίζονται σήμερα οι πρώτες αναμετρήσεις των ημιτελικών του Κυπέλλου Λέσβου, με τον Αιολικό να υποδέχεται την Αναγέννηση Γέρας (15:15) και τον Ατρόμητο τον Αστέρα Νίκης (15:00).

Ο Φώτης Κοκκινέλλης θα παρατάξει τη βασική του ομάδα στο παιχνίδι, θέλοντας προφανώς να επιτύχει και ένα σκορ πρόκρισης από το πρώτο παιχνίδι, ενώ η Γέρα του Δημήτρη Γαβαλά που επιστρέφει σαν αντίπαλος κόντρα στην παλιά του ομάδα, θα διεκδικήσει ότι καλύτερο μπορεί, με πυξίδα το παιχνίδι της Θύελλας στα προημιτελικά.

Στην Αγία Μαρίνα, ο φορμαρισμένος Ατρόμητος θα υποδεχτεί τον Αστέρα Νίκης σε ένα παιχνίδι που αναμένονται και λόγω των διαστάσεων του γηπέδου, πολλά γκολ. Οι δύο αντίπαλοι θέλουν μία θέση στον τελικό και το πρώτο παιχνίδι σίγουρα θα κρίνει πολλά.
Και για τα δύο παιχνίδια θα ενημερώνεστε λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξή τους, φυσικά από το sportlesvos.gr…